کد خبر:5433
پ

ظرفیت آبرسانی به گرگان طی ۱۰ ماه اخیر ۳۰۰ لیتر بر ثانیه افزایش یافت

حسینی با اشاره به بهره‌برداری و تجهیز ۱۴ حلقه چاه آب آشامیدنی برای شهر گرگان طی ۱۰ ماه اخیر گفت: ظرفیت آبرسانی به مرکز گلستان با این اقدامات ۳۰۰ لیتر بر ثانیه افزایش یافت. به گزارش زندی ازتحرک نو«سیدمحسن حسینی» گفت: علاوه بر افزایش ظرفیت آبرسانی به گرگان طی ۱۰ ماه گذشته مخازن آب شرب […]

حسینی با اشاره به بهره‌برداری و تجهیز ۱۴ حلقه چاه آب آشامیدنی برای شهر گرگان طی ۱۰ ماه اخیر گفت: ظرفیت آبرسانی به مرکز گلستان با این اقدامات ۳۰۰ لیتر بر ثانیه افزایش یافت.

به گزارش زندی ازتحرک نو«سیدمحسن حسینی» گفت: علاوه بر افزایش ظرفیت آبرسانی به گرگان طی ۱۰ ماه گذشته مخازن آب شرب گرگان نیز بیشتر شد و از ۸۶ هزار مترمکعب به ۱۰۸ هزارمترمکعب رسید.

مدیرعامل شرکت آب منطقه ای گلستان با اشاره به رشد محسوس اعتبارات این بخش گفت: سال ۹۷ مجموع اعتبارات طرح آبرسانی گرگان ۸.۵ میلیارد تومان بود که سال ۹۸ و ۹۹ به ترتیب ۶.۸ و ۷.۳ میلیارد تومان بود ؛ اما از اواسط سال ۱۳۹۹ ، پیگیری‌های بسیاری برای جذب اعتبارات آغاز شد و در نهایت سال گذشته، قبل و بعد از سفر رئیس جمهور به استان در اسفندماه ۲۲۶ میلیارد تومان اعتبار ابلاغ شد.

حسینی افزود: اقدامات جهادی همه دستگاه های دخیل و توجه ویژه دولت برای حل  مشکلات آب در گلستان سبب شد بهار و اولین ماه از تابستان را در گرگان با کمترین مشکل و افت فشار و قطعی آب پشت سر بگذاریم و در ماه‌های آینده نیز با وارد مدار شدن چندین حلقه چاه و افتتاح مخازن، پیش بینی می‌شود تابستان کم دردسری را طی کنیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده − 8 =

کلید مقابل را فعال کنید