کد خبر:3546
پ

شهردار گرگان خبر داد: دومین شب بازار شهر گرگان راه اندازی می شود

شهردار گرگان از راه اندازی دومین شب بازار شهر در آینده ای نزدیک خبر داد. به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری گرگان، محمدرضا سبطی اظهار داشت: به منظور حمایت از مشاغل خانگی، توجه به مشکلات اقتصادی و اشتغال و همچنین ساماندهی دستفروشان، دومین شب بازار شهر گرگان راه اندازی خواهد شد. مهندس سبطی […]

شهردار گرگان از راه اندازی دومین شب بازار شهر در آینده ای نزدیک خبر داد.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی روابط عمومی شهرداری گرگان، محمدرضا سبطی اظهار داشت: به منظور حمایت از مشاغل خانگی، توجه به مشکلات اقتصادی و اشتغال و همچنین ساماندهی دستفروشان، دومین شب بازار شهر گرگان راه اندازی خواهد شد.

مهندس سبطی افزود: بر اساس برنامه ریزی صورت گرفته، این شب بازار در خیابان شهید رجایی (کانون طه) استقرار یافته و از شب یلدا در اختیار شهروندان قرار خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه ساعت کاری شب بازار بعد از ساعت 8 شب است، گفت: تمامی ملاحظات ترافیکی مسیر و همچنین روشنایی مکان مدنظر قرار گرفته و شهروندان می توانند با مراجعه به این مکان نسبت به تأمین مایحتاج خود اقدام کنند.

شهردار گرگان به ساماندهی دستفروشان اشاره و بیان کرد: همزمان با راه اندازی شب بازار از دستفروشان معابر مختلف دعوت می شود که با مراجعه به مکان مورد نظر نسبت به فروش اجناس خود اقدام کنند.

به گفته سبطی، شب بازار خیابان شهید رجایی (کانون طه) پس از مطهری شمالی، دومین شب بازار شهر گرگان خواهد بود.

وی اظهار امیدواری کرد در صورت حمایت و استقبال شهروندان و همکاری دستفروشان، شهرداری با اخد مجوزهای قانونی در معابر دیگر نیز بازارهای اشتغال را راه اندازی نماید.

لازم به ذکر است، شب بازار در بسیاری از کلانشهرها نظیر اهواز، شیراز، یزد و همدان رونق خوبی گرفته و دستفروشان نیز ساماندهی شده اند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × سه =

کلید مقابل را فعال کنید