کد خبر:3241
پ

شهدا در هر قدم از خدمت‌رسانی به جامعه ایثارگری ما را یاری می‌کنند

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان گفت:باور داریم که در راه خدمت رسانی به جامعه ایثارگری تنها نیستیم و شهدا در هر قدم از این مسیر الهی ما را یاری می‌کنند. به گزارش پایگاه خبری تحرک‌نو،اسرافیل وزیری در حاشیه دیدار چهره به چهره با جامعه ایثارگری استان گفت:باور داریم که در راه خدمت […]

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان گلستان گفت:باور داریم که در راه خدمت رسانی به جامعه ایثارگری تنها نیستیم و شهدا در هر قدم از این مسیر الهی ما را یاری می‌کنند.

به گزارش پایگاه خبری تحرک‌نو،اسرافیل وزیری در حاشیه دیدار چهره به چهره با جامعه ایثارگری استان گفت:باور داریم که در راه خدمت رسانی به جامعه ایثارگری تنها نیستیم و شهدا در هر قدم از این مسیر الهی ما را یاری می‌کنند.
وی ادامه داد: تکریم خانواده های معظم شاهد و ایثارگر وظیفه همگانی و ملی است و ملت قدرشناس ایران هرگز رشادت‌ها، فداکاری‌ و ایثارگری‌های شهدا و ایثارگران را از یاد نخواهند برد.
وزیری تصریح کرد:نقش بنیاد در ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و زنده نگه داشتن یاد و خاطرات شهدا و حماسه های سترگ آنان در بیش از 4 دهه سرفرازی و ظفر بیش از پیش است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + 2 =

کلید مقابل را فعال کنید