کد خبر:2177
پ

شرایط سخت کرونایی در گلستان

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان از بستری هزار و ۹۳۷ بیمار کرونایی در مراکز درمانی استان خبرداد و گفت:از این تعداد ۲۲۱ نفر در آی سی یو تحت مراقبت هستند. به گزارش تحرک‌نو،عبدالرضا فاضل در خصوص آخرین وضعیت کرونا در استان اظهارکرد:روند صعودی شیوع کرونا در استان همچنان ادامه دارد و از مردم درخواست می […]

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان از بستری هزار و ۹۳۷ بیمار کرونایی در مراکز درمانی استان خبرداد و گفت:از این تعداد ۲۲۱ نفر در آی سی یو تحت مراقبت هستند.

به گزارش تحرک‌نو،عبدالرضا فاضل در خصوص آخرین وضعیت کرونا در استان اظهارکرد:روند صعودی شیوع کرونا در استان همچنان ادامه دارد و از مردم درخواست می کنیم پروتکل ها را رعایت کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان افزود:هم اکنون یکهزار و ۹۳۷ بیمار کرونایی در مراکز درمانی استان بستری هستند که از این تعداد ۲۲۱ نفر در آی سی یو تحت مراقبت بوده و ۸۶ نفر هم به دستگاه ونتیلاتور متصل هستند.

وی بیان کرد:به دلیل محدود بودن تخت های بیمارستانی روزانه بیش از هزار و ۵۰۰ نفر هم به صورت سرپایی خدمات دریافت می کنند.

فاضل با توجه به شرایط بحرانی کرونا در گلستان از مردم خواست تا برای سلامتی خود و خانواده هایشان در اماکن شلوغ و دورهمی ها حاضر نشوند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی گلستان هم پیش از این به خبرنگار ما گفته بود میزان فوتی های روزانه گلستان به بیش از ۴۰ نفر رسیده است.

محمدمهدی زرگران افزود:ظرفیت بیمارستان ها را مدیریت می کنیم تا بتوانیم به همه بیماران خدمات درمانی ارائه دهیم.

گفتنی است در روزهای گذشته با توجه به اوضاع سخت کرونایی در گلستان و درخواست دانشگاه علوم پزشکی،اولین گروه ۵۰ نفره کاروان سلامت بهداری نیروی زمینی سپاه وارد استان شده است.

همچنین ۶۰ دانشجوی جهادگر هم برای خدمت در نقاهتگاه ها از سراسر کشور به گلستان آمده اند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهارده + دوازده =

کلید مقابل را فعال کنید