کد خبر:14912
پ
فرمانده سپاه نینوای گلستان:

سپاه در محرومیت‌زدایی منتظر کسی نمی‌ماند

فرمانده سپاه نینوا گلستان در راستای محرومیت‌زدایی خدمات فراوان بسیج سازندگی گفت: با  افتتاح چهار هزار و ۶۰۰ پروژه محرومیت‌زدایی در مناطق محروم بخشی از اقدامات این نهاد پرثمر در گلستان است. به گزارش تحرک نو،سردار علی ملک‌شاهکویی در همایش طلایه‌داران اقتصاد مقاومتی و تجلیل از گروه‌های جهادی برتر گلستان اظهارکرد: سپاه در محرومیت‌زدایی منتظر […]

فرمانده سپاه نینوا گلستان در راستای محرومیت‌زدایی خدمات فراوان بسیج سازندگی گفت: با  افتتاح چهار هزار و ۶۰۰ پروژه محرومیت‌زدایی در مناطق محروم بخشی از اقدامات این نهاد پرثمر در گلستان است.

به گزارش تحرک نو،سردار علی ملک‌شاهکویی در همایش طلایه‌داران اقتصاد مقاومتی و تجلیل از گروه‌های جهادی برتر گلستان اظهارکرد: سپاه در محرومیت‌زدایی منتظر کسی نمی‌ماند و در استان  سه هزار گروه جهادی سازماندهی‌شده در عرصه‌های مختلف بهداشتی، عمرانی، فرهنگی و اشتغال  فعالیت دارند.

وی افزود:با اعتبار چهار هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال به همت‌ بسیج سازندگی گلستان به راه‌اندازی ۱۰ هزار عرصه اقتصاد مقاومتی با راه‌اندازی این کارگاه‌ها، ۱۷ هزار نفر را صاحب شغل کرد.

فرمانده سپاه نینوا گلستان اظهارکرد:  ۷۵۰ صندوق قرض‌الحسنه اشتغالزا با ۴۰ هزار عضو با گردش مالی ۴۶۰ میلیارد ریالی در گلستان وجود دارد و بسیج سازندگی در پنج سال اخیر ۴۰۰ نمایشگاه، فروشگاه و بازارچه عرضه محصولات اقتصاد مقاومتی برپا کرده است.

ملک‌شاهکویی افزود: بیش از ۹۰ هزار مترمربع  اسفالت راه‌ روستایی استان گلستان به همت بسیج سازندگی اشاره کرد وگفت: سال ۱۴۰۱ و نیمه دوم سال گذشته با تنش آبی شدید به ۸۰ روستا در گلستان آب‌رسانی شد.

وی از توزیع بیش از ۸۰۰ هزار بسته معیشتی توسط بسیج سازندگی اشاره کرد وافزود:توزیع ۵۳ هزار نوشت‌افزار و ۲ هزار و ۵۰۰ سری جهیزیه و توزیع ۳۳ هزار بسته لباس و کفش انجام گرفت.

ملک شاهکویی از دیگر اقدامات بسیج سازندگی اشاره وگفت:۲۸۰ هزار هکتار از زمین‌های شمال استان برای افزایش بهره‌وری تولید محصولات کشاورزی ازماموریت‌های قرارگاه خاتم‌الانبیاء است.

فرمانده سپاه نینوا گلستان همچنین به علاج‌بخشی خلیج گرگان  اشاره و اظهارکرد:به همت دولت سیزدهم و با حمایت استاندار گلستان با تلاش دلاورمردان سپاه پاسداران در قرارگاه خاتم‌الانبیاء بمدت سی سال کسی برای احیای خلیج گرگان اقدامی نکرده بود درمدت یک سال سپاه  ۹ کیلومتر از کانال آشوراده را لایروبی و باعث نجات خلیج گرگان شد.

منبع
پایگاه خبری فرگل نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × سه =

کلید مقابل را فعال کنید