کد خبر:2037
پ

سالن ۶ هزار نفری گرگان برای تکمیل ‌۹۰ میلیارد تومان نیاز دارد

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان گفت:تکمیل سالن ورزشی ۶ هزار نفری گرگان به ۹۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.قاسمعلی برزمینی اظهار داشت:خبرنگاران ورزشی یکی از بازوان رشد و توسعه ورزش هستند و خوشبختانه در استان گلستان ورزشی نویسان دلسوز و زحمتکشی داریم. وی افزود:خبرنگاران ورزشی می‌توانند با ریزبینی و انتقادات منصفانه در جهت رفع مشکلات […]

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان گفت:تکمیل سالن ورزشی ۶ هزار نفری گرگان به ۹۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز دارد.
قاسمعلی برزمینی اظهار داشت:خبرنگاران ورزشی یکی از بازوان رشد و توسعه ورزش هستند و خوشبختانه در استان گلستان ورزشی نویسان دلسوز و زحمتکشی داریم.

وی افزود:خبرنگاران ورزشی می‌توانند با ریزبینی و انتقادات منصفانه در جهت رفع مشکلات حوزه ورزش قدم بردارند و ما قدردان این عزیزان هستیم.

مدیرکل ورزش و جوانان گلستان در خصوص مهم‌ترین پروژه ورزشی نیمه تمام استان گفت: سالن ورزشی 6 هزار نفری گرگان که از پروژه‌های شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی است فقط 18 درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

سالن ورزشی ولایت بروجرد درصورت تکمیل ظرفیت بیمارستان‌ها تجهیز می‌شود

کلنگ احداث دو مدرسه و یک سالن ورزشی به زمین زده شد

برزمینی با بیان اینکه تکمیل این پروژه 90 میلیارد تومان هزینه دارد، افزود: خوشبختانه 10 میلیارد تومان بودجه برای ادامه عملیات این پروژه تخصیص یافته و سازمان مدیریت و برنامه ریزی هم 10 میلیارد تومان برای آن در نظر گرفته است.

وی ادامه داد: با اختصاص این 20 میلیارد تومان و ادامه عملیات احداث سالن 6 هزار نفری گرگان، پیشرفت فیزیکی این پروژه به 35 درصد خواهد رسید.

وی یادآور شد: عملیات احداث این پروژه مهم سال‌ها متوقف شده و امیدواریم با این اتفاق روند احداث آن ادامه و دیگر متوقف نشود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =

کلید مقابل را فعال کنید