کد خبر:2813
پ

ساخت فیلم «قدمگاه» به سفارش شهرداری گرگان آغاز شد

به گزارش تحرک نو، کار ساخت مستند داستانی «قدمگاه» به سفارش شهرداری گرگان در بافت تاریخی آغاز شد. پیش تولید این پروژه تصویری که به موضوع «تشریف‌فرمایی امام حسن عسکری (ع) به شهر گرگان» اختصاص دارد، پس از اتمام تحقیقات لازم، از روز دوشنبه پانزدهم شهریورماه در بافت قدیمی خانه باقری ها کلید خورد. در […]

به گزارش تحرک نو، کار ساخت مستند داستانی «قدمگاه» به سفارش شهرداری گرگان در بافت تاریخی آغاز شد.

پیش تولید این پروژه تصویری که به موضوع «تشریف‌فرمایی امام حسن عسکری (ع) به شهر گرگان» اختصاص دارد، پس از اتمام تحقیقات لازم، از روز دوشنبه پانزدهم شهریورماه در بافت قدیمی خانه باقری ها کلید خورد.

در نخستین روز فیلمبرداری، مجید سعیدی سرپرست شهرداری به همراه صفرعلی پایین محلی رئیس شورا و سید میثم حسینی رئیس کمیسیون فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شورای اسلامی شهر در محل ساخت پروژه حضور یافتند و با عوامل آن دیدار کردند.

سعیدی در این دیدار ضمن عرض خداقوت به عوامل ساخت مستند بیان کرد: شهرداری گرگان همواره در کنار توجه به موضوعات عمرانی، به مسایل فرهنگی و ارزشی نیز به صورت ویژه توجه دارد.

وی افزود: توجه به موضوعات فرهنگی – مذهبی به ویژه مرتبط با خاندان عصمت و طهارت (ع) همواره جزو دغدغه های شهرداری گرگان بوده و باید تلاش کنیم تا شهر دارالمومنین گرگان در همه عرصه‌ها عشق و ارادت خود را به ائمه اطهار (ع) ثابت کند.

لازم به ذکر است، کار فیلمبرداری مستند داستانی قدمگاه به تهیه کنندگی و کارگردانی حسین عامری تا آخر هفته جاری در گرگان ادامه دارد و گروه برنامه ساز پس از وقفه ای چند روزه، عازم تهران می شوند تا بخش دوم پروژه را در شهرک سینمایی غزالی جلوی دوربین ببرند.

بازیگرانی همچون مهران رجبی، زهره حمیدی و کاوه خداشناس از جمله هنرمندان سرشناس این پروژه سفارشی هستند.

مدت زمان نهایی این مستند داستانی 30 دقیقه خواهد بود و اواخر مهرماه به شهرداری گرگان تحویل داده خواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × 2 =

کلید مقابل را فعال کنید