کد خبر:1900
پ

ساخت بیمارستان در شهر گمیشان از سال ۹۸ تا کنون در مرحله ایجاد فوندانسیون قرار دارد.

عفت همدم در بازدید از گمیشان با اشاره به اینکه این شهر بیمارستان ندارد،گفت: ساخت این بیمارستان در سال ۹۸ با سفر آقای نوبخت معاون رئیس جمهور به گلستان مصوب شد، اما تا کنون پیشرفت چندانی نداشته است. وی افزود: کلنگ ساخت بیمارستان ۶۴ تختخوابی گمیشان سال ۹۸ در زمین اهدایی یک خیر به مساحت […]

عفت همدم در بازدید از گمیشان با اشاره به اینکه این شهر بیمارستان ندارد،گفت: ساخت این بیمارستان در سال ۹۸ با سفر آقای نوبخت معاون رئیس جمهور به گلستان مصوب شد، اما تا کنون پیشرفت چندانی نداشته است.

وی افزود: کلنگ ساخت بیمارستان ۶۴ تختخوابی گمیشان سال ۹۸ در زمین اهدایی یک خیر به مساحت ۸ هزار مترمربع به زمین خورده شد که فعلا درمرحله فوندانسیون قراردارد.

وی گفت: بدلیل انجام آزمایشات مربوط به مسائل خاک برای اجرای فوندانسیون اجرای این پروژه با وقفه طولانی مدت مواجه شد و جواب آزمایش خاک در خرداد ماه امسال نهایی شد.

عفت همدم با بیان اینکه بیمارستان ۶۴ تختخوابی گمیشان از طرح‌های مهم استان است ابراز امیدواری کرد: با استفاده از ظرفیت شورای فنی استانداری ودستگاه‌های اجرایی و با رفع موانع و اختصاص بودجه ساخت این بیمارستان سرعت بگیرد.

وی همچنین گفت : ساخت بیمارستان ۹۱ تختخوابی رامیان ، بیمارستان ۹۱ تختخوابی گالیکش و پروژه بیمارستان ۶۰۰ تختخوابی گرگان نیز از دیگر طرح‌های مهم گلستان در بخش سلامت و درمان استان است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 1 =

کلید مقابل را فعال کنید