کد خبر:5832
پ

رواج باورهای غلط و اشتباه یکی از مشکلات بزرگ کشور است

نیلوفر احمدی: یک تحلیلگر مسایل بین المللی گفت: هدف رسانه ها رساندن صدای مردم به گوش مسوولان است ولی برخی رسانه ها در روشنگری و پاسخگویی به تصورات غلط ضعیف عمل کردند و رواج باورهای غلط و اشتباه یکی از مشکلات بزرگ کشور است.  به گزارش تحرک نو؛محمد حسن قدیری ابیانه در جمع اصحاب رسانه در […]

نیلوفر احمدی:

یک تحلیلگر مسایل بین المللی گفت: هدف رسانه ها رساندن صدای مردم به گوش مسوولان است ولی برخی رسانه ها در روشنگری و پاسخگویی به تصورات غلط ضعیف عمل کردند و رواج باورهای غلط و اشتباه یکی از مشکلات بزرگ کشور است.

 به گزارش تحرک نو؛محمد حسن قدیری ابیانه در جمع اصحاب رسانه در کانون طه اظهار داشت:برخی تصورات عمومی از درآمدهای نفتی و بودجه عمومی غیرواقعی است که برخی از این تصورات غلط موجب نارضایتی مردمی شده و مشکلاتی ایجاد می کند که لازمه حل آن روشنگری صحیح رسانه‌ها و بیان دقیق واقعیت‌ها است.

وی بیان کرد:در حالی که شبکه‌های اجتماعی پر از مقایسه‌های نادرست عملکرد دولت ها توسط افراد ناآگاه و در برخی موارد مغرض است، اصحاب رسانه و خبرنگاران با همکاری کارشناسان به این ابهامات پاسخ نداده و شفاف‌سازی نمی‌کنند.

قدیری ابیانه افزود: افرادی که دست به قلم می برند نباید اهل دروغ باشند و در راه رسیدن به اهداف باید مشکل فساد، معیشت، گرانی، تورم و مشکلات اقتصادی را ریشه شناسی کرده و سپس برای حل آن راهکار ارائه دهند.

تحلیلگر مسایل بین المللی اظهار داشت: در دنیا با افزایش امید به زندگی سن بازنشستگی افزایش پیدا می کند ولی در ایران برعکس عمل می شود و با وجود افزایش امید به زندگی تعداد بازنشسته ها بیش از شاغلین است که امیدواریم سن بازنشستگی بالا برود.

وی بیان کرد: حقوق های نجومی و پول های ناحقی که برخی افراد در دولت های قبل می گرفتند دیگر نباید داده شود و باید آن پول ها را نیز پس گرفت.

قدیری ابیانه گفت: افزایش حقوق  در شرایط فعلی کشور به معنای چاپ بیشتر پول بدون پشتوانه است که منجر به کاهش ارزش پول ملی، افزایش تورم و مشکلات اقتصادی دیگر می شود و به صلاح جامعه نیست.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − دو =

کلید مقابل را فعال کنید