کد خبر:2008
پ

رعایت پروتکل بهداشتی در هیئت های مذهبی الزامیست

فرماندار گرگان گفت: دستورالعمل های ابلاغی در برگزاری عزاداری ماه محرم توسط هیات های مذهبی ضروری بوده و مسئولان هیات ها ملزم به اجرای آن هستند.انتشار : مرداد ۱۷, ۱۴۰۰ – ۹:۴۸ ب٫ظکد خبر : ۱۸۷۶۲مشاهده : ۶ به گزارش خبرنگار ساجد خبر، محمد حمیدی در همایش توجیهی دستوالعمل های محرم ویژه هیئت های مذهبی […]

فرماندار گرگان گفت: دستورالعمل های ابلاغی در برگزاری عزاداری ماه محرم توسط هیات های مذهبی ضروری بوده و مسئولان هیات ها ملزم به اجرای آن هستند.
انتشار : مرداد ۱۷, ۱۴۰۰ – ۹:۴۸ ب٫ظکد خبر : ۱۸۷۶۲مشاهده : ۶

به گزارش خبرنگار ساجد خبر، محمد حمیدی در همایش توجیهی دستوالعمل های محرم ویژه هیئت های مذهبی در گرگان ، اظهار کرد: بازرسین سلامت از اماکن، هیئت ها و مساجد درسطح شهرستان بازدید خواهند کرد و این نظارت ها و کنترل ها از ابتدای ماه محرم تا پایان صفر ادامه خواهد داشت.

وی افزود: برگزاری مراسم های عزاداری در فضای باز با یک سوم ظرفیت و در فضای بسته با یک چهارم ظرفیت باید انجام شود.

فرماندار گفت: زمان برگزاری مراسم حداکثر دو ساعت تعیین شده است که در این مدت استفاده از ماسک بصورت مستمر و رعایت فاصله گذاری اجتماعی در طول مراسم الزامیست.

به گفته حمیدی سازمان تبلیغات اسلام شهرستان موظف است بر تمامی مراسمات نظارت ویژه داشته باشد تا در صورت بروز هرگونه کم کاری توسط هیئت های مذهبی، برخور قانونی انجام شود

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

7 + 14 =

کلید مقابل را فعال کنید