کد خبر:15039
پ
معاون حمل و نقل گلستان:

رصد محیطی حمل و نقل و انبارهای تخلیه، برداشت محصولات کشاورزی را تسهیل می کند

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان از شرکت ها و تعاونی های حمل و نقل استان درخواست کرد که با رصد محیطی و انبارهای تخلیه خود در فصل برداشت محصولات کشاورزی که در آن قرار داریم، به تسهیل و کارآمدی حمل و نقل و جابه جایی این […]

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان از شرکت ها و تعاونی های حمل و نقل استان درخواست کرد که با رصد محیطی و انبارهای تخلیه خود در فصل برداشت محصولات کشاورزی که در آن قرار داریم، به تسهیل و کارآمدی حمل و نقل و جابه جایی این محصولات کمک کنند.

به گزارش تحرک نو به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان گلستان، محسن عامریون با اشاره به نقش پایش محیطی شرکت ها و تعاونی های حمل و نقل در تسهیل جابه جایی محصولات کشاورزی، اظهارداشت: شرکت ها و تعاونی های حمل و نقل با بررسی و رصد مسایل جاری حمل و نقل از جمله بارهای انباری؛ ناوگان باری و کامیونداران را از ورود به مسایل حاشیه ای و سرگردانی آنها در صف ها دور می کنند.

به گفته وی، تخلیه سریع، بازگشایی همزمان مراکز تحویل و اخذ بارنامه مهمترین جنبه های تسهیل و کارآمدی حمل و نقل محصولات کشاورزی است.

عامریون با اشاره به بالابودن حجم برداشت محصولات کشاورزی در سال زراعی جاری، ادامه داد: پیش بینی جابه جایی حدود ۱.۷ میلیون تن محصول را امسال داریم که برای جلوگیری از توقف طولانی مدت کامیون ها و تخلیه سریع آنها در انبارها و سیلوها؛ نیازمند رصد لحظه ای مراکز تخلیه هستیم.

وی تصریح کرد: شرکت ها و تعاونی های حمل و نقل در شهرستان ها نیز لازم است برای مدیریت بهتر حمل و نقل محصولات، هماهنگی ها موثر را با اداره کل در این خصوص داشته باشند.

فصل برداشت محصولات کشاورزی از اواسط اردیبهشت ماه آغاز شده و تا پایان تیرماه ادامه دارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 7 =

کلید مقابل را فعال کنید