کد خبر:1883
پ

رسیدگی ویژه به پرونده تبرکشی در گرگان

رئیس کل دادگستری گلستان از رسیدگی ویژه و فوری به پرونده ضارب یکی از خیابان های گرگان خبر در پی نزاع و درگیری خیابانی که شامگاه سه شنبه در گرگان اتفاق افتاد، دو نفر فوت کرده و هشت نفر مجروح شدند. در همان لحظات اولیه اتفاق، رئیس کل دادگستری گلستان اعلام کرد که به این […]

رئیس کل دادگستری گلستان از رسیدگی ویژه و فوری به پرونده ضارب یکی از خیابان های گرگان خبر

در پی نزاع و درگیری خیابانی که شامگاه سه شنبه در گرگان اتفاق افتاد، دو نفر فوت کرده و هشت نفر مجروح شدند.

در همان لحظات اولیه اتفاق، رئیس کل دادگستری گلستان اعلام کرد که به این پرونده به صورت فوری و ویژه رسیدگی خواهد شد.

حیدر آسیابی افزود: در خصوص کسانی که به جان و مال مردم تعرض کنند از رأفت خبری نیست و با قاطعیت تمام برخورد خواهد شد.

وی متذکر شد: لذا در این راستا پرونده متهم این حادثه دلخراش به صورت ویژه در دادسرای مرکز استان رسیدگی می شود.

گفتنی است چند دقیقه بعد از این اتفاق جانشین انتظامی گلستان خبر از دستگیری این فرد داد و گفت: ساعت ۱۹ سه شنبه یک فقره درگیری و چاقوکشی در چهار راه میدان گرگان اتفاق افتاد که بلافاصله ماموران یگان امداد شهرستان به محل اعزام شدند.

وی افزود: با حضور پلیس در محل مشاهده شد فردی با تبر و چاقو در حال درگیری با تعدادی از رهگذران بوده که طی آن چند نفر از شهروندان مجروح شدند.

جانشین فرمانده انتظامی گلستان گفت: متهم با مشاهده ماموران قصد حمله‌ور شدن به سمت پلیس را داشت که ماموران ضمن رعایت قانون بکارگیری سلاح اقدام به شلیک تیر هوایی کردند که در این لحظه متهم اقدام به فرار کرد.

تاجره خاطرنشان کرد: با سرعت عمل و آمادگی بالای ماموران، متهم که مسلح به سلاح سرد تبر و کارد بود در عملیاتی ضربتی دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد.

وی تصریح کرد: در این حادثه متاسفانه دو نفر از شهروندان به علت شدت جراحت وارده فوت کرد و هشت نفر هم مجروح و به بیمارستان منتقل شدند.

جانشین فرمانده انتظامی گلستان با اشاره به اینکه با اخذ دستورات قضایی تحقیقات در حال انجام است، گفت: علت و انگیزه این حادثه دلخراش در حال بررسی است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده + نوزده =

کلید مقابل را فعال کنید