کد خبر:6570
پ

دیواره سازی رودخانه‌های حریم سایت‌های کاوش دیوار بزرگ گرگان

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان گلستان گفت: به‌زودی تیم‌های نقشه‌برداری را برای بررسی دیواره سازی رودخانه‌های در عرصه و حریم سایت‌های کاوش دیوار بزرگ گرگان در مناطق گُرگُر و قره‌دیب شهرستان کلاله به منطقه اعزام خواهیم کرد. زندی به‌ گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛ سیدمحسن حسینی در حاشیه بازدید از سایت‌های کاوش دیوار بزرگ گرگان […]

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان گلستان گفت: به‌زودی تیم‌های نقشه‌برداری را برای بررسی دیواره سازی رودخانه‌های در عرصه و حریم سایت‌های کاوش دیوار بزرگ گرگان در مناطق گُرگُر و قره‌دیب شهرستان کلاله به منطقه اعزام خواهیم کرد.

زندی به‌ گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛ سیدمحسن حسینی در حاشیه بازدید از سایت‌های کاوش دیوار بزرگ گرگان در شهرستان کلاله اظهار کرد: یکی از اقداماتی که شرکت آب منطقه‌ای استان می‌تواند برای ساماندهی و ایجاد زیرساخت‌های توسعه گردشگری برای سایت‌های کاوش دیوار بزرگ گرگان اجرایی کند، بحث دیواره سازی رودخانه‌های در عرصه و حریم این مناطق است.
مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای استان گلستان ضمن تأکید بر آمادگی این شرکت برای مشارکت در احیا دیوار بزرگ گرگان، خاطرنشان کرد: به‌زودی تیم‌های نقشه‌برداری را برای بررسی دیواره سازی رودخانه در عرصه و حریم سایت‌های کاوش گُرگُر و قره‌ دیب به منطقه اعزام خواهیم کرد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =

کلید مقابل را فعال کنید