کد خبر:2970
پ

دیدار مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان با خانواده شهدا

باگرامیداشت هفته دفاع مقدس ، مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان و جمعی از کارکنان این اداره کل با حضور در منزل شهیدان دوران هشت سال دفاع مقدس با خانواده معظم این شهدا دیدار و گفتگو کردند. لطفی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان […]


باگرامیداشت هفته دفاع مقدس ، مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان و جمعی از کارکنان این اداره کل با حضور در منزل شهیدان دوران هشت سال دفاع مقدس با خانواده معظم این شهدا دیدار و گفتگو کردند.

لطفی مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان با اشاره به فداکاری‌ها و از جان گذشتگی های شهدا و صبر و مقاومت خانواده های آنان گفت: ‎احترام به خانواد های معظم شهدا، جانبازان، آزادگان و ایثارگران دوران دفاع مقدس نشان دهنده وظیفه شناسی وحفظ ارزش‌های ملی و مذهبی است.
وی با اشاره به تکریم خانواده شهدا و ایثارگران افزود: خانواده‌های شهدا و ایثارگران میراثی ارزشمند و الگویی تکرار نشدنی برای نسل امروز به شمار می‌روند.
لطفی با بیان اینکه مجموعه منابع طبیعی در بحث دیدار با خانواده های معظم شهدا همواره از دستگاههای پیشتاز بوده و در این راستا عیادت و دیدار با والدین و همسران شهدارا از اولویتهای اساسی خود قرار داده است.
مدیر کل منابع طبیعی و آبخیزداری گلستان اظهار امیدواری کرد: بتوانیم با وفاداری به آرمانهای شهدا و رهبری همچنان ادامه دهنده راه آنان باشیم.
در این دیدارها مسائل و مشکلات خانواده شهدا مورد بررسی قرار گرفت و هدایایی به رسم یادبود و تجلیل از خانواده های معزز و والا مقام شهدا به آنان اهدا گردید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + هجده =

کلید مقابل را فعال کنید