کد خبر:2534
پ

دوره آموزشی تربیت «نسل حسینی» در گلستان برگزارشد

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت:کارگاه آموزشی تربیت «نسل حسینی» براساس فرمایشات مقام معظم رهبری در گلستان آغاز به کار کرد.به گزارش تحرک‌ نو؛عباسعلی گرزین درحاشیه برگزاری کارگاه آموزشی تربیت «نسل حسینی» در گلستان اظهار کرد:براساس مطالعات انجام شده ، کشور ما در معرض خطر بزرگی و چالش جمعیتی قرار گرفته است و سازمان تبلیغات اسلامی […]

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت:کارگاه آموزشی تربیت «نسل حسینی» براساس فرمایشات مقام معظم رهبری در گلستان آغاز به کار کرد.
به گزارش تحرک‌ نو؛عباسعلی گرزین درحاشیه برگزاری کارگاه آموزشی تربیت «نسل حسینی» در گلستان اظهار کرد:براساس مطالعات انجام شده ، کشور ما در معرض خطر بزرگی و چالش جمعیتی قرار گرفته است و سازمان تبلیغات اسلامی گلستان برای تامین آینده کشورمان و تامین دغدغه های مقام معظم رهبری دوره آموزشی تربیتی نسل حسینی را طراحی کرده است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان تصریح کرد:این دوره یک دوره کارگاهی آموزشی دو روزه ( 3 و 4 شهریور)برای تربیت مربی نسل حسینی با موضوع اهمیت بحث جمعیت، دلایل تاریخی کاهش جمعیت و چرایی پرداختن به بحث افزایش جمعیت و راهکارهای افزایش جمعیت است.

گرزین با بیان ضرورت شبهات در بحث جمعیت، بیان کرد: اساتید دوره تربیتی نسل صالح کشوری بوده و مبلغان و افراد تاثیرگذار استان گلستان از شرکت کنندگان و مدعوین این دوره آموزشی هستند تا بتوانند این مباحث را به سایر مبلغان و نخبگان انتقال دهند تا در این زمینه تبیین درست و کار فرهنگی ریشه ای را در استان شاهد باشیم.

وی اضافه کرد:حجت الاسلام وافی که ریاست این حرکت وجریان را در کشور برعهده دارد به آموزش مبلغان و افراد تاثیر گذار در استان می پردازد.

گرزین ادامه داد:به دلیل بحث کرونا سعی کردیم از هر شهرستان 4 نفر را برای حضور در این کارگاه آموزشی دعوت کنیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + یک =

کلید مقابل را فعال کنید