کد خبر:2985
پ

دفاع مقدس تجلی فرهنگ ایثار و مقاومت است

فرمانده سپاه نینوای گلستان گفت:دفاع مقدس تجلی فرهنگ ایثار،از خودگذشتگی،فداکاری،شجاعت و مردانگی ملت غیور ایران اسلامی است. به گزارش خبرنگار تحرک‌نو،سردار علی ملک شاهکوهی در مراسم افتتاحیه برنامه های هفته دفاع مقدس شهرستان گرگان اظهارکرد:ایمان به خداوند متعال، توکل به نصرت الهی و توسل به ائمه اطهار رمز پیروزی ما در دفاع مقدس بود. فرمانده […]

فرمانده سپاه نینوای گلستان گفت:دفاع مقدس تجلی فرهنگ ایثار،از خودگذشتگی،فداکاری،شجاعت و مردانگی ملت غیور ایران اسلامی است.

به گزارش خبرنگار تحرک‌نو،سردار علی ملک شاهکوهی در مراسم افتتاحیه برنامه های هفته دفاع مقدس شهرستان گرگان اظهارکرد:ایمان به خداوند متعال، توکل به نصرت الهی و توسل به ائمه اطهار رمز پیروزی ما در دفاع مقدس بود.

فرمانده سپاه نینوای گلستان افزود:دشمن در همان ایام ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی با برپایی درگیری های داخلی در برخی نقاط کشور با هدف تجزیه طلبی،ترور مسئولان عالی رتبه تا سطح رییس جمهور کشور به دنبال براندازی نظام نوپای ما برآمد.

وی بیان کرد:وقتی دیدند این فتنه ها کارساز نشد ارتش بعث عراق را تا بن دندان مسلح کردند و یک جنگ تمام عیار را علیه مردم ما آغاز کرد.

ملک شاهکوهی با تأکید بر این که توکل به تحقق وعده خدا و توسل به ائمه سبب شد تا در برابر یک دنیا بایستیم،گفت:دفاع مقدس تجلی فرهنگ ایثار، از خودگذشتگی، فداکاری، شجاعت و مردانگی ملت غیور ایران اسلامی بود.

گفتنی است برنامه های گرامیداشت هفته دفاع مقدس گرگان با حضور فرمانده سپاه نینوای گلستان و جمعی از مدیران و مسئولان دستگاه های اجرایی این شهرستان افتتاح شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =

کلید مقابل را فعال کنید