کد خبر:5898
پ

دستگیری کارچاق کن خوش اشتها

زندی ازتحرک نو، حیدر آسیابی اظهار کرد: کارشناسان حفاظت و اطلاعات دادگستری استان به رفت و آمدها و پرسه بی مورد یک نفر مشکوک شدند و پس از بررسی متوجه شدند این فرد کارچاق کن است و با ادعای نفوذ در دادگستری از افراد پول دریافت می کند. حیدر آسیابی افزود: این فرد در یک […]

زندی ازتحرک نو، حیدر آسیابی اظهار کرد: کارشناسان حفاظت و اطلاعات دادگستری استان به رفت و آمدها و پرسه بی مورد یک نفر مشکوک شدند و پس از بررسی متوجه شدند این فرد کارچاق کن است و با ادعای نفوذ در دادگستری از افراد پول دریافت می کند.

حیدر آسیابی افزود: این فرد در یک فقره از  فعالیت های مجرمانه خود ادعا کرده بود با زد و بند و نفوذ در دادگستری می تواند نظر کارشناسی و رای قاضی را در پرونده اختلافی ِ مربوط به ۶۰ واحد آپارتمان در گرگان به نفع یکی از طرفین پرونده، تغییر دهد.

آسیابی افزود: این کارچاق در ازای این ادعا  ۱۶ واحد  آپارتمان را به عنوان ِ دست خوش گرفته بود که با رصد اطلاعاتی حفاظت و اطلاعات دادگستری استان هنگام نقل و انتقال ِ صلح نامه این واحدها، دستگیر شد .

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: این کارچاق کن و همدست وی فعلا بازداشت هستند و تحقیقات درباره این پرونده ادامه دارد .

آسیابی از مراجعان به مجتمع های قضایی استان خواست: فریب مدعیان نفوذ در دستگاه قضایی را نخورند و پرونده خود را از مسیر قانونی دنبال کنند .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده − 6 =

کلید مقابل را فعال کنید