کد خبر:7091
پ

دستگاه های اجرایی گلستان به مدت ۳ روز تعطیل شدند

با ورود سامانه سرد و بارشی و برودت هوا در گلستان دستگاه‌های اجرایی و مراکز آموزشی به مدت سه روز تعطیل شدند. به گزارش تحرک نو؛ حاجی گلدی کر اظهار کرد: در پی ورود موج سرما و در راستای مدیریت مصرف گاز تمامی ادارات و مراکز آموزشی سطح استان گلستان به استثنای مراکز درمانی، امدادی […]

با ورود سامانه سرد و بارشی و برودت هوا در گلستان دستگاه‌های اجرایی و مراکز آموزشی به مدت سه روز تعطیل شدند.

به گزارش تحرک نو؛ حاجی گلدی کر اظهار کرد: در پی ورود موج سرما و در راستای مدیریت مصرف گاز تمامی ادارات و مراکز آموزشی سطح استان گلستان به استثنای مراکز درمانی، امدادی و انتظامی به مدت ۳ روز در فاصله روز های ۲۰ تا ۲۲ دی ماه تعطیل خواهند بود.
معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار گلستان افزود: به دلیل برودت هوا و با هدف تامین مستمر و پایدار و ضرورت کنترل پیامدهای ناشی از افزایش مصرف انرژی دستگاه های اجرایی استان به استثنای مراکز درمانی، امدادی و انتظامی به صورت دورکار خواهند بود و در عین حال بانک ها صرفاً دو شعبه در مرکز استان و یک شعبه در شهرستان ها با هماهنگی دبیر کمیسیون هماهنگی بانک های استان دایر هستند.
وی گفت: کلیه مدارس به استثنای دانش آموزانی که امتحان نهایی دارند به صورت غیر حضوری میباشند.
وی افزود: رعایت صرفه جویی در مصرف گاز و برق مورد تاکید است و شرکت گاز استان موظف است نسبت به بازرسی از کیفیت اجرای طرح به صورت مستمر اقدام و گزارش جامعی از نتایج آن و تجزیه تحلیل بار مصرفی و اثربخشی اجرای طرح را به معاونت هماهنگی امور عمرانی و اداره کل بازرسی استانداری اعلام نماید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

20 + 1 =

کلید مقابل را فعال کنید