کد خبر:8076
پ

در صحت سنجی آمار اشتغال، گلستان در جایگاه سیزدهم قرار دارد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: تمام موارد ایجاد اشتغال که توسط دستگاه های اجرایی اعلام می شود مورد صحت سنجی قرار می گیرد و تا کنون ۶۷ درصد مورد تایید است.  حسینعلی خواجه مظفری در گفتگو با خبرنگار برنا اظهار کرد: براساس دستورالعمل کشوری ایجاد ۳۱ هزار و ۳۱۰ شغل در […]

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان گفت: تمام موارد ایجاد اشتغال که توسط دستگاه های اجرایی اعلام می شود مورد صحت سنجی قرار می گیرد و تا کنون ۶۷ درصد مورد تایید است.

 حسینعلی خواجه مظفری در گفتگو با خبرنگار برنا اظهار کرد: براساس دستورالعمل کشوری ایجاد ۳۱ هزار و ۳۱۰ شغل در سال جاری تعهد اشتغال گلستان بود که هم اکنون ۳۳ هزار و ۸۱۸ شغل ایجاد و ۱۰۸ درصد محقق شده است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان با بیان اینکه گلستان ایجاد ۴۰ هزار و ۹۷۵ شغل را در دستور کار قرار داده، گفت: در حال حاضر ۸۳ درصد میزان اشتغال تحقق یافته است.

وی بیان کرد: در راستای تشویق مشوق های بیمه ای، طرح کارورزی، تسهیلات ارزان قیمت و پرداخت حق بیمه کمتر برای کارآفرینان و صاحبان تولید در نظر گرفته می شود.

به گفته وی، تثبیت اشتغال موجود هم وظیفه اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی است.

مدیرکل تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلستان بیان کرد: نرخ بیکاری گلستان در بهار امسال ۹.۲ درصد، در تابستان ۸.۹ و در پاییز ۹.۵ درصد ثبت شده است.

خواجه مظفری بیان کرد: تمام موارد ایجاد اشتغال که توسط دستگاه های اجرایی اعلام می شود مورد صحت سنجی قرار می گیرد و تا کنون ۶۷ درصد مورد تایید است.

وی گفت: در قانون آمده که شهرداری ها ملزم هستند مکانی ارزان قیمت را در اختیار کسب و کار های خرد و مشاغل خانگی قرار دهند تا محصولات خود را عرضه کنند.

وی افزود: در صحت سنجی آمار اشتغال، گلستان در جایگاه سیزدهم قرار دارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × 2 =

کلید مقابل را فعال کنید