کد خبر:14063
پ

خروج گندم از گلستان فرصت ها را از بین برد

رئیس اتاق بازرگانی،‌ صنایع، معادن و کشاورزی گرگان گفت: گندم در گلستان تولید شده اما در سایر استان ها به آرد تبدیل می شود لذا دستگاه های نظارتی باید به وظایف خود در این حوزه عمل کنند.     به گزارش تحرک نو؛ به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی،‌ صنایع، معادن و کشاورزی گرگان، امیر […]

رئیس اتاق بازرگانی،‌ صنایع، معادن و کشاورزی گرگان گفت: گندم در گلستان تولید شده اما در سایر استان ها به آرد تبدیل می شود لذا دستگاه های نظارتی باید به وظایف خود در این حوزه عمل کنند.

 

 

به گزارش تحرک نو؛ به نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی،‌ صنایع، معادن و کشاورزی گرگان، امیر یوسفی در نشست هم اندیشی با فعالان اقتصادی کارخانجات آرد اظهار کرد: یکی از اهداف اتاق بازرگانی این است که پل ارتباطی بین بخش خصوصی و قوه های مجریه، مقننه و قضاییه باشد تا بتوان مسائل و مشکلات را در اسرع وقت اطلاع رسانی کند.

رئیس اتاق بازرگانی،‌ صنایع، معادن و کشاورزی گرگان افزود: صنعت آرد در استان جزو برترین صنایع کشور است و به عنوان تامین کننده امنیت غذایی کشور جایگاه ویژه ای دارد.

 

خروج گندم از گلستان فرصت ها را از بین می برد

 

یوسفی گفت: گندم در استان تولید می شود و تبدیل آن به آرد در استان دیگر صورت می گیرد این موضوع باعث شده خیلی از فرصت ها را در داخل استان از دست دهیم.

 

رئیس اتاق بازرگانی گرگان بیان کرد: بحث چند نرخی بودن قیمت آرد مشکلاتی را ایجاد کرده در صورتی که آرد حرف اول را در سبد غذایی کشور می زند.

وی گفت: دستگاه های نظارتی باید وظایف خود را انجام دهند و لیکن در حین نظارت، به مشکلات بخش خصوصی هم توجه شود و اگر به حلقه های مفقوده توجه شود خیلی از موانع را می توان برطرف کرد.

وی اظهار کرد: در مباحثی که بعضی دستگاه های اجرایی به هر دلیلی نتوانسته اند مشکلات فعالان بخش خصوصی و سرمایه گذاران را حل کنند، ورود دستگاه های نظارتی و امنیتی می تواند نقطه قوت و دلگرمی است.

یوسفی بیان کرد: با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری فعالان اقتصادی سربازان خط مقدم جبهه اقتصادی هستند، فعالان بخش خصوصی که در این بخش سرمایه گذاری می کنند همه کار جهادی انجام می دهند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 5 =

کلید مقابل را فعال کنید