کد خبر:8165
پ

حین دریافت رشوه ۳ تَن از کارکنان ادارات گلستان دستگیر شدند

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: سه تن از کارمندان اداره ثبت اسناد و املاک در استان گلستان به اتهام دریافت رشوه دستگیر شدند. به گزارش تحرک نو،حیدر آسیابی از دستگیری کارمندان اداره ثبت اسناد و املاک در استان گلستان به اتهام دریافت رشوه خبر داد و اظهار کرد: این افراد برای ارائه تصویر اسناد قدیمی […]

رئیس کل دادگستری گلستان گفت: سه تن از کارمندان اداره ثبت اسناد و املاک در استان گلستان به اتهام دریافت رشوه دستگیر شدند.
به گزارش تحرک نو،حیدر آسیابی از دستگیری کارمندان اداره ثبت اسناد و املاک در استان گلستان به اتهام دریافت رشوه خبر داد و اظهار کرد: این افراد برای ارائه تصویر اسناد قدیمی یک زمین دو هزار متری در بلوار ناهارخوران گرگان به ارزش ۱۸۰ میلیارد تومان که یکی از مناطق گران قیمت این شهر است، تقاضای دریافت رشوه کرده بودند.
وی افزود: متهمان زمان دریافت رشوه ۶۰۰ میلیون تومانی، توسط کارشناسان حفاظت و اطلاعات دادگستری و اداره ثبت اسناد و املاک استان دستگیر شدند.
آسیابی گفت: برای خاتمه دادن به دعوای ملکی دو نفر بر سر این زمین، تصویر این اسناد قدیمی تعیین کننده بود و متهمان با استفاده از این فرصت، برای ارائه این تصاویر از یکی از طرفین پرونده، درخواست پول کرده بودند که شناسایی شدند.
وی ادامه داد: متهمان فعلا بازداشت هستند و تحقیقات ادامه دارد.
رئیس کل دادگستری گلستان به مردم توصیه کرد: به افرادی که ادعای حل مشکل آنان از راه‌های غیرقانونی و در ازای دریافت پول در دستگاه قضایی و سازمان‌های تابعه قوه قضاییه را دارند، اعتماد نکنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =

کلید مقابل را فعال کنید