کد خبر:4622
پ

حکم قصاص ضارب چهارراه میدان گرگان صادر شد.

رئیس کل دادگستری گلستان از صدور حکم قصاص پرونده ضارب جنجالی چهار راه میدان گرگان خبر داد. حیدر آسیابی از صدور حکم قصاص پرونده ضارب جنجالی چهار راه میدان گرگان خبر داد و بیان کرد: این ضارب مرداد سال گذشته در چهارراه میدان گرگان ۱۱ نفر را زخمی کرد که متاسفانه یک نفر از آن‌ها […]

رئیس کل دادگستری گلستان از صدور حکم قصاص پرونده ضارب جنجالی چهار راه میدان گرگان خبر داد.

حیدر آسیابی از صدور حکم قصاص پرونده ضارب جنجالی چهار راه میدان گرگان خبر داد و بیان کرد: این ضارب مرداد سال گذشته در چهارراه میدان گرگان ۱۱ نفر را زخمی کرد که متاسفانه یک نفر از آن‌ها بر اثر شدت جراحات، جان باخت.

🔺آسیابی با بیان این که ضارب بلافاصله با حضور پلیس در صحنه دستگیر و روانه زندان شد، افزود: رسیدگی به پرونده این حادثه تلخ، به صورت ویژه در دادسرای گرگان آغاز شد و پس از تکمیل تحقیقات و اعلام نظر پزشکی قانونی مبنی بر سلامت روانی متهم، کیفرخواست صادر و پرونده در دادگاه کیفری یک استان رسیدگی شد.

🔺وی افزود: به درخواست اولیای دم، دادگاه حکم قصاص این فرد را صادر کرد.

🔺رئیس کل دادگستری استان گلستان ادامه داد: متهم و وکیل او به این رای اعتراض کرده اند و پرونده برای بررسی نهایی به دیوان عالی کشور فرستاده شد.

🔺رئیس کل دادگستری گلستان گفت: کیفرخواست پرونده ۹ نفر از مصدومان این پرونده هم صادر و برای تعیین دیه به دادگاه کیفری ۲ فرستاده شده است.

🔺حیدر آسیابی افزود: پرونده یکی از مصدومان این حادثه هم به علت تمام نشدن طول درمان هنوز در مرحله دادسراست.

🔺اواخر مرداد سال گذشته یک نفر در چهاراره میدان گرگان با استفاده از سلاح سرد ۱۱ نفر را زخمی کرد که یکی از آن‌ها جان باخت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده − 10 =

کلید مقابل را فعال کنید