کد خبر:8372
پ

حدود ۸۰ درصد نقاط حادثه خیز گلستان در دولت سیزدهم مرتفع می شود

زنگانه: حدود ۸۰ درصد نقاط حادثه خیز گلستان در دولت سیزدهم مرتفع می شود استاندار گلستان گفت: گلستان دومین استان حادثه خیز کشور است از ۹۵ نقطه حادثه خیز تلاش داریم تا پایان دولت سیزدهم بیش از ۸۰ درصد آن را مرتفع کنیم. به گزارش تحرک‌نو؛علی محمد زنگانه استاندار گلستان در نشست خبری با اصحاب […]

زنگانه:
حدود ۸۰ درصد نقاط حادثه خیز گلستان در دولت سیزدهم مرتفع می شود

استاندار گلستان گفت: گلستان دومین استان حادثه خیز کشور است از ۹۵ نقطه حادثه خیز تلاش داریم تا پایان دولت سیزدهم بیش از ۸۰ درصد آن را مرتفع کنیم.

به گزارش تحرک‌نو؛علی محمد زنگانه استاندار گلستان در نشست خبری با اصحاب رسانه اظهار کرد: گلستان دومین استان حادثه خیز کشور است از ۹۵ نقطه حادثه خیز تلاش داریم تا پایان دولت سیزدهم بیش از ۸۰ درصد آن را مرتفع کنیم.

استاندار گلستان گفت: خوشبختانه بیش از ۲ هزار میلیارد تومان مصوبه در حوزه راه های استان اخذ گردیده و از ۲۵۰ کیلومتر شریان اصلی استان ۵۰ کیلومتر نیازمند نوسازی و احداث است.

وی گفت: تعریض جاده قدیم بندرگز به گرگان برای کاهش بار ترافیکی با اعتبار مصوب ۵۰ میلیارد تومان و تخصیص ۹ میلیارد تومان در دست اجراست، همچنین مسیر های کلاله ،گالیکش، تنگراه در راستای حفظ جان مردم در حال بهبود و مناسب سازی است.

وی تصریح کرد: اعتبارات حوزه توسعه و احداث بیش از ۳ برابر شده است و تمام پروژه‌های راهی که غیر فعال بوده اند پس از سفر رئیس جمهور فعال شدند و گلستان به کارگاه عمرانی خدمت تبدیل شده است.

زنگانه در خصوص کمربندی گرگان گفت: تلاش داریم از طریق ماده ۲۷ و با ورود سرمایه گذار این پروژه مهم را به پایان برسانیم همچنین مسیر هایی همچون کردکوی به بندر ترکمن، آق‌قلا به گرگان ، جاده رامیان به شاهرود، بزرگراه اصلی استان در حال اجراست و همچنین در جاده بندرترکمن به آق قلا که به طول ۳۴ کیلومتر به جاده مرگ معروف شده بود ۹ کیلومتر از سوی آق قلا و ۹ کیلومتر از طرف بندر آماده بهره برداری است و باقی مسیر نیز در حال اجرا است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =

کلید مقابل را فعال کنید