کد خبر:6583
پ

جاده های گلستان لغزنده است/ از سفرهای غیر ضروری بپرهیزید

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان با اشاره به بارندگی های پاییزی و لغزندگی جاده ها از هم استانی ها خواست از رفتن به سفرهای غیر ضروری بپرهیزند. به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛ عادل مصدقی با اشاره به بارندگی های پاییزی و لغزندگی جاده ها از رانندگان خواست که به رعایت […]

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان با اشاره به بارندگی های پاییزی و لغزندگی جاده ها از هم استانی ها خواست از رفتن به سفرهای غیر ضروری بپرهیزند.

به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛ عادل مصدقی با اشاره به بارندگی های پاییزی و لغزندگی جاده ها از رانندگان خواست که به رعایت فاصله طولی، سرعت مطمئن و پرهیز از سبقت در رانندگی در این شرایط آب و هوایی توجه کافی داشته باشند.
وی افزود: هم اینک شاهد بارش شدید باران در سراسر استان بویژه محورهای کوهستانی هستیم و لازمه جلوگیری از حوادث جاده ای نیز پرهیز از سفرهای غیرضروری و در صورت ضرورت سفر، احتیاط در رانندگی است.
به گفته وی، هم اکنون راهداران و گشت های راهداری و ترابری با راهداران در راهدارخانه ها و نقاط حساس و پرتصادف استان حضور دارند و مرکز مدیریت راههای استان نیز آماده پاسخگویی به هم استانی هاهستند.
از مجموع ۵۲۰۰ کیلومتر از راههای استحفاظی گلستان ۱۷۰۰ کیلومتر ان برفگیر و کوهستانی است.
براساس هشدار نارنجی هواشناسی وضعیت نامساعد جوی تا فردا چهارشنبه ادامه دارد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + پنج =

کلید مقابل را فعال کنید