کد خبر:14081
پ

ثبت بیش از ۱۳ هزار ازدواج درگلستان

مدیرکل ثبت‌احوال گلستان گفت: از ابتدای سال  تا پایان بهمن ماه تعداد ۱۳۳۶۵ مورد ازدواج و  ۴۸۴۸ مورد طلاق در گلستان ثبت شده است. به گزارش تحرک نو؛ حمیدرضا مطیع گفت: از ابتدای سال تا پایان بهمن ماه تعداد ۱۳۳۶۵ مورد ازدواج و ۴۸۴۸ مورد طلاق در گلستان ثبت شده است. مدیرکل ثبت‌احوال گلستان خاطرنشان […]

مدیرکل ثبت‌احوال گلستان گفت: از ابتدای سال  تا پایان بهمن ماه تعداد ۱۳۳۶۵ مورد ازدواج و  ۴۸۴۸ مورد طلاق در گلستان ثبت شده است.

به گزارش تحرک نو؛ حمیدرضا مطیع گفت: از ابتدای سال تا پایان بهمن ماه تعداد ۱۳۳۶۵ مورد ازدواج و ۴۸۴۸ مورد طلاق در گلستان ثبت شده است.

مدیرکل ثبت‌احوال گلستان خاطرنشان کرد: از ابتدا امسال تاکنون ۹۴۱۲ مورد وفات به ثبت رسیده است. همچنین ۲۸۰۰۳ مورد ولادت با تعداد ۱۴۳۶۸ نفر پسر و ۱۳۶۳۵ نفر دختر گزارش شده است.

وی متذکر شد: پرطرفدارترین نام انتخابی برای فرزندان متولد شده برای دختران فاطمه و نورا و برای پسران محمد، علی و امیرعلی بوده است.گفتنی است میانگین ولادت در کشور ۴.۱ درصد گزارش شده و با توجه به آمار کارشناسان، روند کاهشی ولادت در استان بالاتر از میانگین کشوری است.استان گلستان در شاخص عمومی ولادت و رشد طبیعی جمعیت، رتبه پنجم کشور را به خود اختصاص داده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

12 − هفت =

کلید مقابل را فعال کنید