کد خبر:7642
پ

تکریم وحفظ جایگاه هنرمندان وظیفه ذاتی صندوق اعتباری هنر است

همزمان با آغاز دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، مدیر عامل صندوق اعتباری هنر به دیدار و عیادت رضا رویگری هنرمند پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون و خواننده ” ایران ایران ایران ” رفت و ضمن ابلاغ سلام محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، جویای وضعیت جسمی و روحی وی شد. حسن زندی به […]

همزمان با آغاز دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، مدیر عامل صندوق اعتباری هنر به دیدار و عیادت رضا رویگری هنرمند پیشکسوت سینما، تئاتر و تلویزیون و خواننده ” ایران ایران ایران ” رفت و ضمن ابلاغ سلام محمد مهدی اسماعیلی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، جویای وضعیت جسمی و روحی وی شد.

حسن زندی به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی صندوق اعتباری هنر، سید مجید پوراحمدی روز چهارشنبه – ۱۲ بهمن ماه ۱۴۰۱- همزمان با آغاز دهه مبارک فجر انقلاب اسلامی، برای احوالپرسی رضا رویگری به منزل وی رفت و در محیطی صمیمی به گفتگو با وی پرداخت.
مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در این دیدار تکریم و حفظ شان و جایگاه هنرمندان پیشکسوت را وظیفه ذاتی صندوق اعتباری هنر دانست و گفت: استاد رویگری از اعضای خوب این صندوق است و عضویت ایشان برای ما افتخاری بس بزرگ محسوب می شود.
پوراحمدی در ادامه به برخی اقدامات و پیگیری های انجام گرفته در سالهای اخیر برای آقای رویگری اشاره و یادآور شد: ایشان از لحاظ بیمه  درمان تکمیلی مورد حمایت همه جانبه صندوق اعتباری هنر است.
مدیر عامل عامل صندوق اعتباری هنر با بیان اینکه  تلاش ما در مجموعه صندوق هنر این است که تا حد امکان نیازهای مالی و درمانی وی را مرتفع کنیم، تصریح کرد:  آقای رویگری اکنون همزمان نیاز به مراقبت از لحاظ روحی وعاطفی دارد.
در این دیدار که حجت الاسلام احمد صالحی رئیس ارتباطات مردمی ریاست جمهوری نیز حضور داشت،  از رضا رویگری به عنوان افتخار ملی و مذهبی ایران زمین یادکرد.
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 × پنج =

کلید مقابل را فعال کنید