کد خبر:1746
پ

توزیع ۲۰۰۰ پرس غذا در بندرترکمن/خدمات ستاد فرمان امام ماندگار است

امام جمعه بندرترکمن از طبخ و توزیع بیش از دو هزار پرس غذای گرم در دهه امامت و ولایت در این شهرستان خبرداد و گفت: خدمات ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در بندرترکمن ماندگار است. حجت الاسلام محمدصالح منصوری اظهار کرد: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) ۵۰۰ کیلوگرم گوشت مرغ در اختیار شهرستان قرار داده […]

امام جمعه بندرترکمن از طبخ و توزیع بیش از دو هزار پرس غذای گرم در دهه امامت و ولایت در این شهرستان خبرداد و گفت: خدمات ستاد اجرایی فرمان امام(ره) در بندرترکمن ماندگار است.

حجت الاسلام محمدصالح منصوری اظهار کرد: ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) ۵۰۰ کیلوگرم گوشت مرغ در اختیار شهرستان قرار داده تا با کمک دیگر خیران در دهه امامت و ولایت غذا طبخ و در شهر و روستا توزیع شود.

امام جمعه شهرستان بندرترکمن بیان کرد: طی این مدت بیش از دو هزار پرس غذا طبخ و در نقاط کمتربرخوردار توزیع خواهد شد.

منصوری اضافه کرد: در شب عید غدیر هم با رعایت پروتکل های بهداشتی برنامه های مختلفی از جمله عمامه گذاری و جشن در مسجد برگزار خواهیم کرد.

وی گفت: دهه امامت و ولایت مناسبت های زیادی را در خود جای داده و روزهای با عظمتی است که باید از آن بهره گرفت.

امام جمعه شهرستان بندرترکمن افزود: ستاد اجرایی فرمان امام (ره) در مناسبت های مختلف از جمله سیل ۹۸ کمک های زیادی به شهرستان کرد و توزیع سبد کالا در برخی از مناسبت ها مانند ماه رمضان و توزیع کیف و لوازم التحریر برای دانش‌آموزان محروم از دیگر اقدامات آنها بوده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

16 − 2 =

کلید مقابل را فعال کنید