کد خبر:2475
پ

تنها سه هیات در گلستان تذکر کتبی دریافت کردند

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت:در گلستان هزار و ۳۶۹ مورد بازدید از هیئات و مجالس عزاداری داشتیم که از این تعداد به ۳۰۰ مورد تذکر شفاهی داده شد و تنها سه هیئت تذکرکتبی دریافت کردند. به زندی ؛حجت الاسلام عباسعلی گرزین در جلسه پیشگیری و مقابله با کرونا استان،اظهار کرد:در محرم امسال هیئات مذهبی گلستان […]

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان گفت:در گلستان هزار و ۳۶۹ مورد بازدید از هیئات و مجالس عزاداری داشتیم که از این تعداد به ۳۰۰ مورد تذکر شفاهی داده شد و تنها سه هیئت تذکرکتبی دریافت کردند.

به زندی ؛حجت الاسلام عباسعلی گرزین در جلسه پیشگیری و مقابله با کرونا استان،اظهار کرد:در محرم امسال هیئات مذهبی گلستان همکاری خوبی داشته و دو برابر سال گذشته پروتکل های بهداشتی رعایت شد.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان افزود:در گلستان هزار و ۳۶۹ مورد بازدید از هیئات و مجالس عزاداری داشتیم که از این تعداد به ۳۰۰ مورد تذکر شفاهی داده شده و تنها سه مورد تذکر کتبی داشتیم.

وی بیان کرد:امسال حضور مردم هم نسبت به سال گذشته دو برابر افزایش یافت و رعایت پروتکل ها هم دو برابر سال قبل بود.

گرزین با اشاره به در پیش بودن مراسم اربعین و ماه صفر، گفت:باید از تمامی ظرفیت های استان برای برگزاری این مراسم استفاده شود تا سلامت مردم تضمین شود و ما آماده همکاری در این خصوص هستیم.

مدیرکل تبلیغات اسلامی گلستان اضافه کرد: تشکل های دینی گلستان در این دهه در شرایط سخت بیماری دلتا، با انتقال مراسم سوگواری از اماکن سر بسته به امکان سر باز مدارس، معابر، خیابان ها، پارکینگ ها، دانشگاه ها، بوستان شهدای گمنام و غیره سلامت و بهداشت عمومی را به همراه صلابت دینی و اعتقادی و ایمانی به نمایش گذاشتند

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

10 + شانزده =

کلید مقابل را فعال کنید