کد خبر:2938
پ

تلاش ما توجه جدی به ضرورت‌های آب و برق است

به گزارش میلاد زواریی خبرنگار تحرک نو – استاندار گلستان با تأکید بر اهمیت اجرای پروژه‌های وزارت نیرو در استان، گفت: تلاش ما توجه جدی به ضرورت‌های حوزه آب و برق است و در این مسیر با همراهی مدیران دستگاه‌های اجرایی و نمایندگان مردم در مجلس از ظرفیت‌های قانونی استفاده خواهیم کرد.هادی حق‌شناس در جلسه […]

به گزارش میلاد زواریی خبرنگار تحرک نو – استاندار گلستان با تأکید بر اهمیت اجرای پروژه‌های وزارت نیرو در استان، گفت: تلاش ما توجه جدی به ضرورت‌های حوزه آب و برق است و در این مسیر با همراهی مدیران دستگاه‌های اجرایی و نمایندگان مردم در مجلس از ظرفیت‌های قانونی استفاده خواهیم کرد.
هادی حق‌شناس در جلسه جمع‌بندی پروژه‌های حوزه وزارت نیرو در استان گلستان اظهار کرد: بسیاری از موضوعات حوزه آب و برق را باید در اخذ ردیف در بودجه سال بعد موردتوجه قرار دهیم.
وی افزود: انجام اقدامات ضروری در حوزه آب و برق رضایت‌مندی مردم را به همراه دارد.
استاندار گلستان یادآور شد: پروژه‌هایی نظیر سد چایلی، سد میرداماد و سد نرماب آینده آبی استان را از بحران دور می‌کند.
حق‌شناس یادآور شد: انتقال آب دریای خزر به خلیج گرگان حتی با استفاده از چند پمپ ضمن پیشگیری از بروز پدیده ریزگرد، مانعی برای خشکی بیش از پیش خلیج گرگان و گردش آب در این منطقه می‌شود.
وی ادامه داد: نیروگاه برق علی‌آبادکتول در حال حاضر بازده بیش از ۴۰ درصد و تولید قریب به هزار مگاواتی دارد که با حمایت وزارتخانه و اجرای سیکل ترکیبی بازده این نیروگاه را به بالای ۶۰ درصد و تولید بالای ۱۵۰۰ مگاوات می‌رساند.
استاندار گلستان گفت: برق‌رسانی به ناحیه صنعتی هزار هکتاری اترک که معادل ۲۳ شهرک صنعتی ضروری است و به رونق تولید در استان کمک ویژه‌ای می‌کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × دو =

کلید مقابل را فعال کنید