کد خبر:3694
پ

تلاش بی وقفه شهرداری گرگان جهت بازگشایی و برف روبی محور گردشگری ناهارخوران و زیارت

احمد سالاری معاون خدمات شهری شهرداری گرگان اظهار داشت: پس صدور هشدار سطح نارنجی در شهر گرگان کلیه عوامل و نیروهای خدمات شهری با تجهیزات کامل به حالت آماده باش درآمدند. وی افزود: در همین راستا از ساعت ۲۲ روز پنج شنبه مورخ ۳۰ دیماه دو دستگاه برف روب، یک دستگاه گریدر، یک دستگاه کامیون […]

احمد سالاری معاون خدمات شهری شهرداری گرگان اظهار داشت: پس صدور هشدار سطح نارنجی در شهر گرگان کلیه عوامل و نیروهای خدمات شهری با تجهیزات کامل به حالت آماده باش درآمدند.

وی افزود: در همین راستا از ساعت ۲۲ روز پنج شنبه مورخ ۳۰ دیماه دو دستگاه برف روب، یک دستگاه گریدر، یک دستگاه کامیون در محور گردشگری ناهارخوران و زیارت مستقر شدند و همچنین یک دستگاه لودر نیز جهت بارگیری ماسه و نمک به حالت آماده باش مستقر شد.

سالاری ادامه داد: عملیات برفی روبی و ماسه و نمک پاشی از ساعت ۳ بامداد یکم بهمن ماه در محور گردشگری شروع شده و خدمات رسانی همچنان ادامه دارد.

وی همچنین یادآور شد: با برف‌روبی و اقدامات به موقع مسیر جهت تردد شهروندان ساکن محور گردشگری زیارت بازگشایی شده است.

معاون خدمات شهری شهرداری گرگان از شهروندان خواست با توجه به شرایط ناپایدار و احتمال لغزندگی معابر و همچنین محدودیتی که از طریق پلیس راهور برقرار شده از تردد غیر ضروری در محور گردشگری پرهیز نمایند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × سه =

کلید مقابل را فعال کنید