کد خبر:14418
پ
فرماندار گرگان خبر داد؛

تعطیلی مراکز تفریحی و گردشگری گرگان در ۱۳ فروردین ماه ۱۴۰۳

فرماندار گرگان از  تعطیلی مراکز تفریحی و گردشگری شهرستان در ۱۳ فروردین ماه (روز طبیعت)به منظور رعایت حرمت سالروز شهادت حضرت علی (علیه السلام) خبر داد. به گزارش تحرک نو از گرگان: اسماعیل نادری در اولین جلسه قرارگاه امام حسن عسگری(ع) شهرستان گرگان با حضور مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گلستان، دبیر ستاد […]

فرماندار گرگان از  تعطیلی مراکز تفریحی و گردشگری شهرستان در ۱۳ فروردین ماه (روز طبیعت)به منظور رعایت حرمت سالروز شهادت حضرت علی (علیه السلام) خبر داد.

به گزارش تحرک نو از گرگان: اسماعیل نادری در اولین جلسه قرارگاه امام حسن عسگری(ع) شهرستان گرگان با حضور مدیرکل دفتر امور اجتماعی و فرهنگی استانداری گلستان، دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر استان  و جمعی از مدیران و مسئولین شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: با توجه به مصادف شدن روز ۱۳ فروردین با روز شهادت مولای متقیان امام علی (ع) تمام مراکز تفریحی و گردشگری گرگان دوشنبه سیزدهم فروردین ۱۴۰۳ تعطیل است.

فرماندار گرگان افزود: به حرمت ماه پربرکت رمضان و در راستای تعظیم شعائر دینی و اسلامی با هنجار شکنان در لیالی قدر برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

وی در ادامه بیان کرد: پس از ۸ سال جنگ تحمیلی ابرقدرت ها به این نتیجه رسیدند که تنها راهکار مؤثر برای آسیب رساندن به ایرانیان و فرهنگ ایرانی و اسلامی آنان، کمرنگ کردن عفت و حیای زنان و مردان است.

رئیس قرارگاه امام حسن عسگری(ع) شهرستان در پایان خاطر نشان کرد: پیشگیری و مقابله با آسیب اجتماعی بی حجابی با رویکرد کار فرهنگی مناسب در طی سال جدید با جدیت پیگیری خواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + هفت =

کلید مقابل را فعال کنید