کد خبر:6682
پ

تعادل بازار مرغ در گلستان/ عرضه زیر قیمت مصوب

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گلستان اظهارکرد: مرغ در بازار استان به تعادل خوبی رسیده است و در حال حاضر قیمت مرغ در سراسر استان زیر قیمت مصوب ۵۹ هزار و ۵۰۰ تومان عرضه می گردد. به گزارش حسن زندی از پایگاه خبری تحرک نو از گرگان؛ محمد دهنوی در جلسه کارگروه تنظیم بازار استان […]

معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری گلستان اظهارکرد: مرغ در بازار استان به تعادل خوبی رسیده است و در حال حاضر قیمت مرغ در سراسر استان زیر قیمت مصوب ۵۹ هزار و ۵۰۰ تومان عرضه می گردد.

به گزارش حسن زندی از پایگاه خبری تحرک نو از گرگان؛ محمد دهنوی در جلسه کارگروه تنظیم بازار استان گلستان گفت:  برای انبار کردن میوه شب عید از ظرفیت و محصولات خود استان  استفاده شود.
وی درخصوص مرغ در استان  گفت: امروز مرغ دراستان به تعادل خوبی رسیده است واداره پشتیبانی امور دامو خرید بسیار مناسبی را از تولید کننده ها داشته است.
دهنوی افزود: درحال حاضر قیمت مرغ درسراسر استان زیر قیمت مصوب ۵۹ هزار و ۵۰۰ تومان عرضه می شود.  برای متضرر نشدن تولید کننده ها در بازار هم کنترل شد.
وی افزود: در مجموعه پشتیبانی امور دام حجم بالایی از گوشت قرمز برای تنظیم بازار خریداری شده است که در مواقع نیاز استفاده شود.
دهنوی  میزان ذخیره سازی را هشت هزار تن گوشت مرغ دانست وافزود: ، افزایش جوجه ریزی در مرغداری ها، بهره گیری از شرکت های دانش بنیان در تولیدات دامی و عرضه محصولات در بازار از مصوبات جلسه کارگروه تنظیم بازار استان بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بیست − دوازده =

کلید مقابل را فعال کنید