کد خبر:3421
پ

تشدید نظارت های کرونایی در بخش حمل و نقل مسافری گلستان

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت:تشدید نظارت های کرونایی در بخش حمل و نقل مسافری و جابجایی مسافران بیش از پیش در دستور کار گلستان قرار گرفته است. به گزارش تحرک نو،مهدی میقانی در گفتگو با خبرنگاران اظهارکرد: تشدید نظارت های کرونایی در بخش حمل و نقل مسافری و جابجایی مسافران […]

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت:تشدید نظارت های کرونایی در بخش حمل و نقل مسافری و جابجایی مسافران بیش از پیش در دستور کار گلستان قرار گرفته است.

به گزارش تحرک نو،مهدی میقانی در گفتگو با خبرنگاران اظهارکرد: تشدید نظارت های کرونایی در بخش حمل و نقل مسافری و جابجایی مسافران بیش از پیش در دستور کار قرار گرفته است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان افزود: رانندگان، مسافران و شرکت های حمل و نقل مسافری مشمول این نظارت ها هستند.

به گفته وی رعایت، پروتکل های بهداشتی مصوبات ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا است؛ شامل رعایت بهداشت فردی، ماسک زدن، خدمات دهندگان و خدمات گیرندگان فاصله گذاری های اجتماعی و نصب تهویه و یا برقراری جریان تهویه هوا در محیط و داخل ناوگان می شود.

میقانی گفت: استمرار بازدیدهای میدانی و نامحسوس، آموزش چگونگی رعایت پروتکل ها و فرهنگ سازی آنها برای جامعه هدف در پایانه های مسافری مورد تاکید است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان ادامه داد: نامبردگانی که مصوبات کرونایی را بخوبی اجرا کنند، از حمایت های تشویقی نیز بهره مند خواهند شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − ده =

کلید مقابل را فعال کنید