کد خبر:5386
پ

تسریع در رفع و کاهش میزان خرابی ها

مدیر مخابرات منطقه گلستان بر سرعت بخشیدن به رفع خرابی و کاهش میزان آن تاکید کرد وگفت:باانجام اقدامات لازم به جهت کاهش میزان خرابیها،از تمامی رؤسای ادارات مخابرات در سطح استان می خواهیم تا با جدیت نسبت به رفع انتظار مشتریان برنامه ریزی کنند. غلامعلی شهمرادی در جلسه ارزیابی  وضعیت شاخص های دیتا در ادارات […]

مدیر مخابرات منطقه گلستان بر سرعت بخشیدن به رفع خرابی و کاهش میزان آن تاکید کرد وگفت:باانجام اقدامات لازم به جهت کاهش میزان خرابیها،از تمامی رؤسای ادارات مخابرات در سطح استان می خواهیم تا با جدیت نسبت به رفع انتظار مشتریان برنامه ریزی کنند.

غلامعلی شهمرادی در جلسه ارزیابی  وضعیت شاخص های دیتا در ادارات مخابرات شهرستان ها افزود:هدف بهبود وضعیت شبکه دیتا و ارتقاء سطح نگهداری است که با توجه به امکانات موجود باید بتوانیم با نگهداری مناسب و به موقع  خدمات و سرویس های با کیفیت به مشترکان ارائه دهیم .

مدیر مخابرات منطقه گلستان استفاده از سامانه های در نظر گرفته شده را مهم دانست واظهار کرد: رصد عملکرد و بررسی وضعیت شبکه از مزایای استفاده از این سامانه ها است و اطلاع از وضعیت شبکه دیتا موجب خواهد شد اقدام جهت رفع خرابی سریع تر صورت پذیرد.

شهمرادی ارزیابی مستمر ادارات مخابرات شهرستانها را در دستور کار قرار داد و بیان کرد:هدف تأمین نیاز و درخواست  مشتریان است که با همت وتلاش مخابرات شهرستان ها انجام خواهد پذیرفت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده − 13 =

کلید مقابل را فعال کنید