کد خبر:2447
پ

تردد خودرو در جاده های گلستان ۳۲ درصد کاهش یافت

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت: نرخ تردد درون شبکه در گلستان در ششمین روز محدودیت ها، ۳۲ درصد کاهش داشت. مهدی میقانی در گفتگو با خبرنگار تحرک نو اظهارکرد: نرخ تردد در شبکه داخل استان در (۲۹ مرداد) نسبت به ۲۴ مرداد، آغاز محدودیت ها، ۳۲ درصد کاهش یافته است. […]

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان گفت: نرخ تردد درون شبکه در گلستان در ششمین روز محدودیت ها، ۳۲ درصد کاهش داشت.

مهدی میقانی در گفتگو با خبرنگار تحرک نو اظهارکرد: نرخ تردد در شبکه داخل استان در (۲۹ مرداد) نسبت به ۲۴ مرداد، آغاز محدودیت ها، ۳۲ درصد کاهش یافته است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای گلستان افزود: همچنین طی این مدت درصد پلاک های ثبت شده (در محور شریانی بزرگراهی غرب به شرق استان) غیربومی، ۱۷ درصد بوده که در روز ۲۴ مرداد این عدد ۲۰ درصد بوده است.

وی تصریح کرد: ۵۲ سامانه تردد شمار برخط در محورهای و ۲۵ دوربین نظارت تصویری در استان فعال هستند.

گفتنی است طرح تشدید محدودیت های ترافیکی از ۲۴ مرداد آغاز شده و تا پنجم شهریور ادامه دارد.

فرمانده انتظامی استان گلستان هم در این خصوص بیان کرد: تیم های ویژه پلیس در ورودی های ششگانه استان (نوکنده، توسکستان، خوش ییلاق، رامیان، تنگراه و اسلام آباد مراوه تپه) مستقر بوده و ورود همه خودروها با پلاک غیربومی و خروج خودروها با پلاک بومی از استان ممنوع است.

سردار محمد سعید فاضل دادگر با تاکید بر اینکه در این طرح همه مجوزهای تردد باطل بوده و اعتباری ندارند، گفت: خودروها در صورت ورود به مناطق قرمز ۱۰ میلیون ریال و مناطق نارنجی پنج میلیون ریال جریمه خواهند شد که در صورت عدم پرداخت، پس از یک ماه مبلغ جریمه دوبرابر خواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پانزده − 13 =

کلید مقابل را فعال کنید