کد خبر:8538
پ

تحقق توسعه مخابرات با اتخاذ راهبردهای تجاری هوشمندانه

در جلسه ای با حضور کارشناسان مدیریت تجاری ،راهبردهای سال ۱۴۰۲بررسی شد . به گزارش اداره روابط عمومی مخابرات منطقه گلستان ،با حضور دکتر غلامعلی شهمرادی مدیر ، روسا و کارشناسان حوزه تجاری ، فعالیت های سال گذشته تشریح و راهبردهای جدید در سال ۱۴۰۲ پیشنهاد و بررسی شد . مدیر مخابرات منطقه گلستان با […]

در جلسه ای با حضور کارشناسان مدیریت تجاری ،راهبردهای سال ۱۴۰۲بررسی شد .
به گزارش اداره روابط عمومی مخابرات منطقه گلستان ،با حضور دکتر غلامعلی شهمرادی مدیر ، روسا و کارشناسان حوزه تجاری ، فعالیت های سال گذشته تشریح و راهبردهای جدید در سال ۱۴۰۲ پیشنهاد و بررسی شد .
مدیر مخابرات منطقه گلستان با اشاره به تلاشهای انجام شده در مدیریت تجاری در راستای توسعه بازار و افزایش سهم آن ،بر اجرای برنامه های جدی تر و مدون تر در حوزه فروش تاکید کرد .
وی راهبردهای تجاری هوشمندانه را عامل مهمی در تحقق توسعه مخابرات دانست و شاخص های درآمدزا را از نقاط قابل توجه در برنامه ریزی سال ۱۴۰۲ عنوان کرد و افزود : با تدابیر اندیشیده شده می بایست در خصوص بازاریابی،فروش و افزایش در آمد ،پیشرفت چشمگیری در سال جدید مشاهده شود .
دکتر غلامعلی شهمرادی حوزه تجاری را بخش استراتژیک و کلیدی مخابرات دانست و گفت : سیاست گذاری در جهت کسب درآمد و مطالبه گری درراستای انجام خدمات و ارائه سرویسهای مناسب ، همچنین افزایش سهم بازار ار وظایف اصلی این حوزه به شمار می رود .
در این جلسه روسای هرکدام از ادارات فروش خانگی،خدمات پس از فروش،فروش تجاری و بازاریابی و امور مشتریان همینطور اداره مشترکین سیاربه ارائه گزارش فعالیت های انجام شده در سال گذشته پرداختند و دکتر محمدرضا اخوت مدیر حوزه تجاری مخابرات منطقه گلستان با تاکید بر اینکه با برنامه ریزی های انجام شده رشد شاخص های عملکردی اتفاق خواهد افتاد ،
اجرای کمپین های فروش را عامل مهمی در افزایش سهم بازار دانست و گفت : تلاش های انجام شده در راستای تحقق هدف های در نظر گرفته بوده و امیدواریم با تعهدات و تکالیف ابلاغی از سوی شرکت مخابرات ایران بتوانیم با تلاش دو چندان رشد عملکردی داشته باشیم .
وی ارزیابی دفاتر فروش ،شناسایی جریانات در آمدی جدید ،بهره مندی از ظرفیت پیمانکاران و شرکت های بومی و تمرکز بر فروش طرح های خود یاری ، شماره های رند و ۴ رقمی را از جمله برنامه هایی دانست که در سال جدید بر روی آن تمرکز بیشتری خواهد شد .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − 5 =

کلید مقابل را فعال کنید