کد خبر:8108
پ

تاکنون ۲۸۳ تن گوشت قرمز در گلستان توزیع شد

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گلستان گفت: از ۱۶ آذر امسال تاکنون ۲۸۳ تن گوشت قرمز در استان توزیع شد. محمد برزعلی در گفتگو با خبرنگارتحرک نواظهار کرد: از ۱۶ آذر امسال ۲۸۳ تن گوشت قرمز به صورت هوشمند و از طریق سامانه ستکاوا به مراکز فروش استان عرضه شد. رئیس سازمان جهاد کشاورزی گلستان افزود: […]

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گلستان گفت: از ۱۶ آذر امسال تاکنون ۲۸۳ تن گوشت قرمز در استان توزیع شد.

محمد برزعلی در گفتگو با خبرنگارتحرک نواظهار کرد: از ۱۶ آذر امسال ۲۸۳ تن گوشت قرمز به صورت هوشمند و از طریق سامانه ستکاوا به مراکز فروش استان عرضه شد.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی گلستان افزود: از این مقدار ۱۵۶ تن گوشت گوسفندی و ۱۲۷ تن گوشت گاو به صورت منجمد در۳۷مرکز فروش استان توزیع شد.

وی با بیان این نکته که در استان ۶۳ عامل فروش معرفی شده، اضافه کرد: از این میزان ۳۷ مرکز فروش خرید گوشت قرمز را به صورت هوشمند انجام داده و به مصرف کنندگان عرضه می کنند.

او تعداد مراکز فروش شهرستان گرگان را ۱۱ عامل فروش دانست و اضافه کرد: تلاش شده تا این مراکز در نقاط مختلف شهر با هدف دسترسی بهتر مصرف کنندگان اشد.

برزعلی قیمت قلوه گاه گوشت گوساله را به کیلویی ۱۳۰ هزار تومان کمترین نرخ و ران گوساله با قیمت کیلویی ۱۶۰ هزار تومان بالاترین نرخ گوشت منجمد گوساله اعلام کرد.

به گفته وی، گوشت منجمد گوسفندی از ۱۳۵ تا ۱۵۵ هزار تومان در مراکز فروش استان عرضه می شود.

او در خاتمه با بیان این نکته که مطابق سیاست های کلی کشور اولویت با تامین نیاز داخل به گوشت قرمز است، افزود: این اقدام با هدف کنترل بازار و دسترسی دهک های کم درآمد به گوشت قرمز انجام شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دو × یک =

کلید مقابل را فعال کنید