کد خبر:2850
پ

بیش از 30 بیمار مبتلا به «قارچ سیاه» در گلستان شناسایی شد

جانشین رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان از ابتلای بیش از ۳۰ بیمار مبتلا به «قارچ سیاه» در این استان خبر داد که بسیاری از آنها تحت درمان قرار گرفتند. محمدجواد کبیر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار تحرک‌نو اظهار کرد:بیش ‌از ۳۰ بیمار مبتلا به قارچ سیاه در استان گلستان شناسایی شدند خیلی از آنها تحت […]

جانشین رئیس دانشگاه علوم پزشکی گلستان از ابتلای بیش از ۳۰ بیمار مبتلا به «قارچ سیاه» در این استان خبر داد که بسیاری از آنها تحت درمان قرار گرفتند.

محمدجواد کبیر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار تحرک‌نو اظهار کرد:بیش ‌از ۳۰ بیمار مبتلا به قارچ سیاه در استان گلستان شناسایی شدند خیلی از آنها تحت درمان قرار گرفتند و برخی افراد مبتلا دیر به مراکز درمانی مراجعه کردند.

وی بر لزوم تسریع در انجام واکسیناسیون در استان تاکید و تصریح کرد:تلاش داریم برنامه واکسیناسیون استان را توسعه دهیم، تا امروز ۷۰۰ هزار دُز واکسن در گلستان تزریق‌ شده است.

جانشین رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان با اشاره به اینکه روزانه ۳۰ هزار دُز واکسن در استان تزریق می‌شود،افزود:تلاش می‌شود از یک الی دو روز آینده این عدد به ۵۰ هزار دُز در روز افزایش پیدا کند که بتوانیم تا ۱۵ مهرماه یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفری که باید تحت پوشش قرار بگیرند واکسینه شوند.

کبیر بیان کرد:با انجام عملیات واکسیناسیون دُز دوم‌ باید ۲ میلیون و ۶۰۰ هزار نفر در استان گلستان در برابر ویروس منحوس کرونا واکسینه شوند.

طی روزهای گذشته ۱۱۰ هزار دُز واکسن «سینوفارم» در اختیار استان گلستان قرار گرفت تا روند واکسیناسیون تسریع شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + یازده =

کلید مقابل را فعال کنید