کد خبر:8488
پ

بیش از ۴۰۰ مورد ملاقات مردمی در سال ۱۴۰۱

در راستای مسئولیت اجتماعی، در سال ۱۴۰۱ بیش از ۴۰۰ مورد ملاقات حضوری در حوزه مسائل گازرسانی، خدمات‌رسانی و سایر موارد مرتبط دیگر توسط علی طالبی مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان با مردم شریف استان انجام‌شده است. به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان گلستان در فاصله زمانی ابتدای فروردین لغایت پایان اسفندماه سال گذشته، […]

در راستای مسئولیت اجتماعی، در سال ۱۴۰۱ بیش از ۴۰۰ مورد ملاقات حضوری در حوزه مسائل گازرسانی، خدمات‌رسانی و سایر موارد مرتبط دیگر توسط علی طالبی مدیرعامل شرکت گاز استان گلستان با مردم شریف استان انجام‌شده است.
به گزارش روابط عمومی شرکت گاز استان گلستان در فاصله زمانی ابتدای فروردین لغایت پایان اسفندماه سال گذشته، تعداد ۴۰۲ مورد ملاقات حضوری مردمی با مدیرعامل گاز گلستان انجام‌شده است و مطالبات و درخواست‌های مردمی در حوزه‌های مختلف موردبررسی و پیگیری قرار گرفت.
در این دیدارها که روزهای سه‌شنبه هر هفته از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ به‌صورت چهره به چهره انجام شد مهندس طالبی پس از شنود درخواست‌های مطرح‌شده مراجعین در بخش‌های توسعه گازرسانی، خدمات‌رسانی، نصب انشعاب، جذب نیرو، قبوض گاز و موارد مرتبط دیگر، ضمن پاسخگویی مستقیم به مطالبات مطروحه در چارچوب قوانین و ارائه راهنمایی‌های لازم، درخواست‌هایی را که نیاز به بررسی بیشتر داشتند را نیز مورد پیگیری قرار می‌دادند.
شایان‌ذکر است علاوه بر ملاقات مذکور، تعداد زیادی نیز بدون هماهنگی قبلی در طول هر هفته با مردم و حتی با همکاران و پیمانکاران نیز صورت می‌گرفت.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − یک =

کلید مقابل را فعال کنید