کد خبر:7726
پ

بهره برداری از ۵ پروژه عمرانی با اعتبار بیش از ۲۴ میلیارد در مراوه تپه

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان مراوه تپه گفت: پنج پروژه عمرانی در شهرستان مراوه تپه استان گلستان با اعتبار بیش از ۲۴ میلیارد تومان بهره برداری شد. به گزارش زندی ازتحرک نو؛ یوسف مرگان از بهره برداری احداث و آسفالت ۲ راه روستایی، دو دهنه پل و ایمن سازی فیزیکی […]

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان مراوه تپه گفت: پنج پروژه عمرانی در شهرستان مراوه تپه استان گلستان با اعتبار بیش از ۲۴ میلیارد تومان بهره برداری شد.

به گزارش زندی ازتحرک نو؛ یوسف مرگان از بهره برداری احداث و آسفالت ۲ راه روستایی، دو دهنه پل و ایمن سازی فیزیکی یک مدرسه حاشیه راه با اعتبار ۲۴ میلیارد و ۵۰۲ میلیون تومان در ایام دهه مبارک فجر در شهرستان مرزی مراوه تپه در شرق گلستان خبر داد.

وی در مراسم بهره برداری متمرکز است پروژه ها افزود: این پروژه ها شامل احداث و آسفالت راه روستایی دادلی غزنین بطول ۹ کیلومتر و بهسازی و لکه گیری روکش آسفالت محور مراوه تپه به کلاله بطول ۲ کیلومتر است.

به گفته وی، احداث یک دهنه پل ۲ متری باکسی در محور مراوه تپه- بسطام دره و احداث پل سه متری و دیوار آبنما در محور مراوه-نارلی آجی سو از پروژه های دیگر است.

مرگان همچنین از ایمن سازی فیزیکی یک مدرسه حاشیه راه مراوه با جهت ارتقای ایمنی عبور و مرور دانش آموزان در این ایام بعنوان پروژه ای دیگر نام برد.

شهرستان مرزی مراوه تپه دارای ۶۵۰کیلومتر انواع راه و ۲ شرکت حمل و نقل باری و مسافری است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

یازده − هشت =

کلید مقابل را فعال کنید