کد خبر:7039
پ

بروز علائم شدیدتر نسبت به سویه های قبلی

مدیر مرکز بهداشت گرگان گفت:علائم سویه جدید کرونا مانند سویه های قبلی بوده اما وسیع تر و با شدت بیشتری در مبتلایان بروز می کند. به گزارش پایگاه خبری تحرک نو؛ محمدرضا زارع شامگاه یکشنبه در گفتگو از شناسایی سویه جدید کرونا با عنوان XBB خبر داد و اظهار کرد: علائم سویه جدید کرونا مانند […]

مدیر مرکز بهداشت گرگان گفت:علائم سویه جدید کرونا مانند سویه های قبلی بوده اما وسیع تر و با شدت بیشتری در مبتلایان بروز می کند.

به گزارش پایگاه خبری تحرک نو؛ محمدرضا زارع شامگاه یکشنبه در گفتگو از شناسایی سویه جدید کرونا با عنوان XBB خبر داد و اظهار کرد: علائم سویه جدید کرونا مانند سویه های قبلی بوده اما وسیع تر و با شدت بیشتری در مبتلایان بروز می کند.
مدیر مرکز بهداشت گرگان افزود: این سویه اغلب با علائم گوارشی، سردرد، تب، گلو درد و بی حالی همراه بوده و راه های گسترش آن بسیار سریع است.
وی گفت: افرادی که نوبت اول و دوم واکسن کرونا را تزریق کرده اند و بیش از شش ماه از دریافت نوبت دوم و یا نوبت سوم آنها گذشته است، نسبت به تزریق نوبت بعدی این واکسن اقدام کنند.
مدیر مرکز بهداشت گرگان گفت: مردم می توانند برای دریافت واکسن به مراکز چهارگانه در گرگان و خانه های بهداشت روستاها مراجعه کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 + 12 =

کلید مقابل را فعال کنید