کد خبر:8074
پ

برداشت غیر مجاز از حساب ۵ شهروند علی آبادی توسط کارمند بانک

فرمانده انتظامی علی آباد کتول از دستگیری کارمند متخلف یکی از بانک های این شهرستان خبر داد که با سوء استفاده از موقعیت شغلی خود، بیش از ۴ میلیارد ریال برداشت غیرمجاز کرده بود.  سرهنگ حسین نوروزی اظهار کرد: در پی گزارشات واصله از یکی از بانک‌های دولتی در علی آباد کتول مبنی بر برداشت […]

فرمانده انتظامی علی آباد کتول از دستگیری کارمند متخلف یکی از بانک های این شهرستان خبر داد که با سوء استفاده از موقعیت شغلی خود، بیش از ۴ میلیارد ریال برداشت غیرمجاز کرده بود.

 سرهنگ حسین نوروزی اظهار کرد: در پی گزارشات واصله از یکی از بانک‌های دولتی در علی آباد کتول مبنی بر برداشت وجه غیر قانونی توسط یکی از کارمندان، بلافاصله موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: مأموران آگاهی تحقیقات خود را آغاز و مطلع شدند که کارمند بانک‌ مذکور از حساب ۵ نفر از مشتریان با ترفند خاصی مبلغ زیادی وجه نقد برداشت و به حساب شخصی خود و اقوامشان واریز کرده است.

این مقام انتظامی تصریح کرد: مأموران پلیس  آگاهی با هماهنگی مرجع قضائی و حراست بانک، متهم را شناسایی و دستگیر کردند.

سرهنگ نوروزی با بیان اینکه متهم برای ادامه تحقیقات به مقر انتظامی منتقل شد، عنوان داشت: وی در تحقیقات فنی و تخصصی و مواجه شدن با ادله و مستندات پلیس به ۴ میلیارد و ۱۰۰ میلیون ریال برداشت غیرمجاز از حساب ۵ نفر از شهروندان در بانک اقرار و پس از تشکیل پرونده تحویل مراجع قضائی شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + پنج =

کلید مقابل را فعال کنید