کد خبر:4304
پ

بازدید اصغرجهانگیراز مرکز مانیتورینگ پلتفرم‌های دیجیتال همراه اول

امروز چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۴۰۰، اصغر جهانگیر معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه‌قضاییه، از مرکز مانیتورینگ پلتفرم‌های دیجیتال همراه اول بازدید کرد و با ارائه گزارش فنی مهدی اخوان بهابادی مدیرعامل همراه اول، در جریان آخرین دستاوردهای جوانان متخصص و نخبه کشور قرار گرفت. اخوان ظرفیت‌های تدارک دیده شده برای سکوهای ارتباطی «روبیکا»، […]

امروز چهارشنبه ۱۸ اسفند ۱۴۰۰، اصغر جهانگیر معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه‌قضاییه، از مرکز مانیتورینگ پلتفرم‌های دیجیتال همراه اول بازدید کرد و با ارائه گزارش فنی مهدی اخوان بهابادی مدیرعامل همراه اول، در جریان آخرین دستاوردهای جوانان متخصص و نخبه کشور قرار گرفت.

اخوان ظرفیت‌های تدارک دیده شده برای سکوهای ارتباطی «روبیکا»، «ذره‌بین» و «شاد» را در راستای رفع نیازهای دیجیتالی مردم و چاره‌اندیشی برای مواجهه با نیازهای آینده دانست و اظهار کرد: تمامی این بسترها به همت نخبگان این مرز و بوم و خلاقان حوزه تکنولوژی در اپراتور اول شکل گرفته است.

جهانگیر نیز ضمن ابراز خرسندی از راه‌اندازی پلتفرم‌های توسعه‌یافته توسط تیم متخصص همراه اول که توان رقابت با مدل‌های موفق جهانی را دارند، گفت: با توجه به اینکه در دنیای پیچیده امروز نیازمند مواجهه با چشمان باز هستیم، بسترهای تکنولوژیک و همکاری‌ با اپراتورها در پیشگیری از وقوع جرم بسیار کمک کننده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه × یک =

کلید مقابل را فعال کنید