کد خبر:8476
پ

بازدید از جاذبه‌های گردشگری گلستان از مرز ۵ میلیون گذشت

روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان گفت: بازدید از جاذبه‌های گردشگری گلستان از مرز ۵ میلیون گذشت و بیشترین استقبال از جاذبه‌های طبیعی بوده است.  مسعود زیارتی اظهار کرد: از ۱۶ اسفند ماه سال گذشته تا ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ مجموعا ۵ میلیون و ۵۸۱ هزار و […]

روابط عمومی و امور فرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان گلستان گفت: بازدید از جاذبه‌های گردشگری گلستان از مرز ۵ میلیون گذشت و بیشترین استقبال از جاذبه‌های طبیعی بوده است.

 مسعود زیارتی اظهار کرد: از ۱۶ اسفند ماه سال گذشته تا ۱۲ فروردین ۱۴۰۲ مجموعا ۵ میلیون و ۵۸۱ هزار و ۶۴۸ بازدید از جاذبه‌های گردشگری استان به ثبت رسیده است.

وی تشریح کرد: این آمار مربوط به مجموع بازدید از جاذبه های تاریخی، تفریحی، مراکز صنایع دستی، موزه ها، جاذبه های طبیعی، دست ساز و مذهبی بوده و از جاذبه های طبیعی استان با عدد ۲ میلیون و ۷۷۵ هزار و ۹۶۶ بازدید و جاذبه‌های تفریحی استان با عدد یک میلیون و ۱۵۵ هزار و ۶۱۶ بازدید بیشترین استقبال صورت گرفته است.

سخنگوی ستاد اجرایی خدمات سفر گلستان در پایان گفت: همچنین در بین ۱۴ شهرستان استان، شهرستان گرگان با عدد یک میلیون و ۷۰۸ هزار و ۷۱۹ بازدید و شهرستان بندرترکمن با عدد یک میلیون و ۱۱۲ هزار و ۲۸۹ بازدید بیشترین بازدید از جاذبه های گردشگری را به ثبت رسانده اند.

وی ثبت بارش باران طی این مدت در مقادیر بارش در حوضه اترک در اینچه برون و داشلی برون هر کدام ۶ میلی متر، ترشکلی ۱۰ و چات گنبد ۸ میلی متر بوده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 + 9 =

کلید مقابل را فعال کنید