کد خبر:8642
پ

افزایش ۵۰ درصدی کشف سرقت در مراوه تپه

فرمانده انتظامی مراوه تپه از فزایش ۵۰ درصدی کشف سرقت در مراوه تپه خبر داد. به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛ سرهنگ حسین غلامی اظهار کرد: به منظور برخورد با سارقان و ایجاد امنیت و بالا بردن سطح احساس امنیت در جامعه با تشدید اقدامات پیشگیرانه واجرای گشت های هدفمند از آغاز سال تاکنون با […]

فرمانده انتظامی مراوه تپه از فزایش ۵۰ درصدی کشف سرقت در مراوه تپه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری برنا از گرگان؛ سرهنگ حسین غلامی اظهار کرد: به منظور برخورد با سارقان و ایجاد امنیت و بالا بردن سطح احساس امنیت در جامعه با تشدید اقدامات پیشگیرانه واجرای گشت های هدفمند از آغاز سال تاکنون با دستگیری ۱۶ سارق شاهد افزایش ۵۰ درصدی کشف در مقایسه با مدت مشابه سال قبل در شهرستان  بودیم.

سرهنگ غلامی  با اشاره به دستگیری دو سارق حرفه ای در ۴۸ ساعت گذشته  وکشف تعداد ۱۰ فقره سرقت در این بازه زمانی افزود: با تلاش مجموعه انتظامی شهرستان در بحث دستگیری سارقان وکشف اموال مسروقه شاهد افزایش ۵۰ درصدی کشف انواع سرقت هادراین بازه بودیم.

فرمانده انتظامی مراوه تپه ضمن قدردانی از همکاری شهروندان با پلیس از آنان خواست: ضمن رعایت نکات ایمنی ، هشدارهای پیشگیرانه پلیس را جدی بگیرند و در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک مراتب را به پلیس ۱۱۰ اعلام کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 − سه =

کلید مقابل را فعال کنید