کد خبر:3105
پ

افزایش ۱۰ درصدی طلاق در گلستان

مدیرکل ثبت احوال گلستان گفت:در ۶ ماهه نخست سال گذشته هزار و ۹۹۳ مورد طلاق در گلستان ثبت شده که این عدد به دو هزار و ۱۱۸ فقره در سال جاری رسیده است. به گزارش تحرک‌نو،حمیدرضا مطیع اظهارکرد:در ۶ ماهه نخست امسال، ۱۶ هزار و ۱۱۹ واقعه ولادت در گلستان ثبت شده در حالی که […]

مدیرکل ثبت احوال گلستان گفت:در ۶ ماهه نخست سال گذشته هزار و ۹۹۳ مورد طلاق در گلستان ثبت شده که این عدد به دو هزار و ۱۱۸ فقره در سال جاری رسیده است.

به گزارش تحرک‌نو،حمیدرضا مطیع اظهارکرد:در ۶ ماهه نخست امسال، ۱۶ هزار و ۱۱۹ واقعه ولادت در گلستان ثبت شده در حالی که این رقم در سال گذشته ۱۶ هزار و ۷۸ مورد بوده است.

مدیرکل ثبت احوال گلستان افزود:همچنین هشت هزار و ۵۴۷ واقعه ازدواج در نیمه اول سال در گلستان رقن خورده و این عدد در مدت مشابه سال قبل هشت هزار و ۱۹۱ فقره بوده است.

طبق گفته وی در ۶ ماهه نخست سال گذشته هزار و ۹۹۳ مورد طلاق داشتیم که این عدد با افزایش قابل ملاحظه به دو هزار و ۱۱۸ فقره رسیده است.

مطیع گفت:تهیه برنامه فرهنگی با مشارکت صداوسیما،فرهنگ و ارشاد، تبلیغات اسلامی و ظرفیت دانشگاهی،مشاوره رایگان برای ازدواج و فرزندآوری و اهرم تشویقی مسکن برای زوجین از طریق اداره کل راه و شهرسازی و بنیاد مسکن از جمله برنامه‌های شورای راهبردی جمعیت استان است که برای رشد ازدواج و فرزندآوری در جامعه اجرا می کنیم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × 5 =

کلید مقابل را فعال کنید