کد خبر:7606
پ

افتتاح ۴۷۲ پروژه عمرانی در روستاهای گلستان طی دهه فجر

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان از افتتاح ۴۷۲ پروژه عمرانی توسط دهیاری ها با اعتباری بالغ بر ۷۴۴ میلیارد ریال در دهه مبارک فجر خبر داد. سیدکمال محب حسینی در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: در دهه مبارک فجر امسال با برنامه ریزی های انجام شده ۴۷۲ پروژه عمرانی در مقیاس کوچک و […]

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان از افتتاح ۴۷۲ پروژه عمرانی توسط دهیاری ها با اعتباری بالغ بر ۷۴۴ میلیارد ریال در دهه مبارک فجر خبر داد.

سیدکمال محب حسینی در گفتگو با خبرنگاران اظهار کرد: در دهه مبارک فجر امسال با برنامه ریزی های انجام شده ۴۷۲ پروژه عمرانی در مقیاس کوچک و متوسط با اعتباری بالغ به ۷۴۴ میلیارد ریال از محل اعتبارات دهیاری های استان گلستان در سطح روستاها به بهره برداری می رسد.

وی افزود: با پیگیری های انجام شده، در ۱۰ ماهه نخست امسال مجموعاً ۲ هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال اعتبار از سوی سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور و اداره کل امور مالیاتی استان از محل مالیات بر ارزش افزوده به حساب دهیاری های استان واریز شده است که نمود آن را می توان در بهبود فرآیند خدمات رسانی به روستاییان، کمک به اجرای پروژه های عمرانی، انجام امورات فرهنگی، اجتماعی و در نهایت بهبود کیفیت زندگی در روستاها دید.

مدیرکل امور روستایی و شوراهای استانداری گلستان تصریح کرد: همواره تلاش شده تا این اعتبارات به صورت عادلانه بین روستاهای استان توزیع شود و شایان ذکر است که میزان واریزی ها تاکنون نسبت به سال گذشته ۱۶۷ درصد افزایش یافته است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × دو =

کلید مقابل را فعال کنید