کد خبر:8526
پ

استفاده از ظرفیت پیمانکاران بومی در اجرای پروژه‌های عمرانی

مدیر عامل شرکت ساروج پی دماوند گفت: در سطح شهرستان گرگان بالغ بر ۱۰۰۰ پیمانکار مشغول فعالیت هستند اما متاسفانه برخی پروژه ها به افراد غیر بومی سپرده می شود. کامران مجرد در گفتگو با خبرنگار برنا اظهار کرد: شرکت ساروج پی دماوند در سال ۱۳۹۱ تاسیس شد. وی افزود: تعریض پل برادران کریم، پست […]

مدیر عامل شرکت ساروج پی دماوند گفت: در سطح شهرستان گرگان بالغ بر ۱۰۰۰ پیمانکار مشغول فعالیت هستند اما متاسفانه برخی پروژه ها به افراد غیر بومی سپرده می شود.

کامران مجرد در گفتگو با خبرنگار برنا اظهار کرد: شرکت ساروج پی دماوند در سال ۱۳۹۱ تاسیس شد.

وی افزود: تعریض پل برادران کریم، پست موتور سواری در محمد آباد گرگان، تعدادی پارک در سطح شهر گرگان و دیوارهای سنگی از جمله پروژه های اجرایی توسط این شرکت است.

وی گفت: این شرکت در سال ۱۴۰۰ بیش از ۱۰ پروژه در سطح شهر گرگان انجام و با سرعت به اتمام رساند.

مجرد بیان کرد: در مجموعه ما  ۳۵ نفر به صورت ثابت و مستقیم مشغول به کار هستند.

وی با  بیان اینکه تا کنون با شهرداری، اداره گاز و بنیاد مسکن کار کرده ام گفت: شهرداری باید پروژه های بزرگی نظیر شهربازی مدرن گرگان برای شهر تعریف کند.

این پیمانکار گفت: مونو ریل یکی از پروژه هایی است که می تواند در خیابان ولیعصر اجرایی شود.

وی در پاسخ به خبرنگار برنا در مورد کنترل معظل ترافیک شهرگرگان بیان کرد:شهرداری باید در رابطه با ترافیک و پروژه های این حوزه با راهنمایی و رانندگی مشورت و تعامل داشته باشد.

وی خاطرنشان کرد: در سالیان گذشته دو یوترن در بهارستان با ۱۱ میلیارد هزینه اجرا شد که بسیار مثمر ثمر بود اکنون یوترنی که با ۵٫۵ میلیارد احداث میشد اکنون با ۵۵ میلیارد هم نمی توان ایجاد کرد.

مجرد در ادامه افزود: خیابان جرجان به روگذر و زیر گذر نیاز دارد تا باعث شکسته شدن ترافیک شود البته معظل آن منطقه به دلیل نبود کمربندی است و اگر کمربندی تکمیل شود مشکل ترافیک آن خیابان حل خواهد شد.

وی تصریح کرد: حضور جوانان در حوزه ساخت و ساز بسیار امید بخش است اما دستگاه ها و مخصوصا شهرداری برای سپردن پروژه های عمرانی به شرکت های مختلف، رزومه می خواهند و افراد تازه کار فاقد رزومه هستند که راهکار این مسئله سپردن پروژه های کوچکتر به این شرکت ها و رشد دادن آنها است.

مدیر عامل شرکت ساروج پی دماوند با اشاره به لزوم استفاده از ظرفیت پیمانکاران بومی در اجرای پروژه‌های عمرانی گفت: در سطح شهرستان گرگان بالغ بر ۱۰۰۰ پیمانکار مشغول فعالیت هستند اما متاسفانه برخی پروژه ها به افراد غیر بومی سپرده می شود و پیمانکاران بومی به ناچار در خارج از استان فعالیت خود را ادامه می دهند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت − 6 =

کلید مقابل را فعال کنید