کد خبر:3175
پ

استخدام دختر نماینده گرگان در وزارت نفت لغو شد

وزیر نفت،دستور لغو استخدام دختر نماینده مردم گرگان و آق قلا و عضو کمیسیون انرژی مجلس را در وزارت نفت صادر کرد. طی دو روز گذشته اخباری مبنی بر استخدام دختر نماینده مردم گرگان و آق قلا،در وزارت نفت،در رسانه‌ها و فضای مجازی بازتاب زیادی داشت. این خبر سبب گله و شکایت مردم شده و […]

وزیر نفت،دستور لغو استخدام دختر نماینده مردم گرگان و آق قلا و عضو کمیسیون انرژی مجلس را در وزارت نفت صادر کرد.

طی دو روز گذشته اخباری مبنی بر استخدام دختر نماینده مردم گرگان و آق قلا،در وزارت نفت،در رسانه‌ها و فضای مجازی بازتاب زیادی داشت.

این خبر سبب گله و شکایت مردم شده و آنها نسبت به این ویژه بینی اعتراض کردند و خواهان برقراری عدالت در آزمون‌های استخدامی و اجرای کامل قانون بودند.

همچنین سندی منتشر شد که در آن جواد اوجی، وزیر نفت نسبت به تقاضای نماینده مجلس، مبنی بر درخواست استخدام،دستور لازم را صادر کرده بود.

البته رمضانعلی سنگدوینی،در رسانه‌ها اعلام کرد که در این خصوص باید وزارت نفت پاسخگو باشد.

گفتنی است مراحل دعوت به آزمون به دولت قبل بر می‌گردد و در ماه اخیر،نماینده مردم گرگان طی نامه‌ای درخواست بررسی سوابق را داده بود اما نامه توسط مسئولان به گونه‌ای تنظیم می‌شود که گویا تنها به دستور وزیر نیاز است.

وزیر نفت در اقدامی دستور بررسی آزمون سفارشی سال ۹۹ را صادر کرده و فرآیند استخدام دختر نماینده و جذب تمامی افرادی که ذیل آن آزمون پذیرش شده‌اند،متوقف شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × 1 =

کلید مقابل را فعال کنید