کد خبر:7841
پ

از ۷۷ هزار و ۶۰۵ فقره پرونده قابل مصالحه، ۳۵ هزار و ۸۳۶ فقره به سازش ختم شد

رئیس شورای حل اختلاف گلستان گفت: طی ۱۰ ماهه ابتدای سال جاری از ۷۷ هزار و ۶۰۵ فقره پرونده قابل مصالحه، ۳۵ هزار و ۸۳۶ فقره به سازش ختم شده و درصد صلح نسبت به قابل مصالحه ۴۶.۲ درصد بوده است. احمد جعفری صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه گلستان اظهارکرد: در ۱۰ […]

رئیس شورای حل اختلاف گلستان گفت: طی ۱۰ ماهه ابتدای سال جاری از ۷۷ هزار و ۶۰۵ فقره پرونده قابل مصالحه، ۳۵ هزار و ۸۳۶ فقره به سازش ختم شده و درصد صلح نسبت به قابل مصالحه ۴۶.۲ درصد بوده است.

احمد جعفری صبح امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه گلستان اظهارکرد: در ۱۰ ماهه ابتدای امسال ۱۰۵ هزار و ۳۹۰ فقره پرونده به شعب شورای حل اختلاف استان وارد که ۱۰۴ هزار و ۹۰۴ فقره پرونده مختومه شده است.

رئیس شورای حل اختلاف گلستان افزود: طی این مدت از ۷۷ هزار و ۶۰۵ فقره پرونده قابل مصالحه، ۳۵ هزار و ۸۳۶ فقره به سازش ختم شده و درصد صلح نسبت به قابل مصالحه ۴۶.۲ درصد بوده که نسبت به سال قبل ۶.۲ درصد افزایش داشته است.

جعفری گفت: طی ۱۰ ماهه گذشته، بیش از هزار و ۲۸۲ پرونده به شعب ویژه صلحی زندان گرگان و گنبدکاووس وارد شده که با پادرمیانی اعضا شعبه ۹۰۸ پرونده با سازش مختومه و ۲۳۳ زندانی به آغوش خانواده برگشتند.

وی اضافه کرد: در ۱۰ ماه سال جاری ۵۱۹ هزار ابلاغیه الکترونیک صادر شده که از این تعداد بیش از ۵۰۰ هزار ابلاغیه (معادل ۹۵ درصد) به صورت الکترونیک به مردم ابلاغ شده است و زمینه صرفه جویی در حدود یک میلیون برگ کاغذ را فراهم کرده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

1 × پنج =

کلید مقابل را فعال کنید